--

Souboj nováčků pro Líšeň

20. L. Raab , 46. L. Hanuš - 91. F. Sobotka
10

Los svedl týmy, které v loňském roce ovládly krajské přebory. Hosté na svého soka nestačili.

Domácí po půli vedli

První poločas patřil domácímu týmu, který ze dvou rohových kopů vstřelil dvě branky díky Raabovi a Hanušovi. Slavoj v první půli neměl žádnou šanci a neodehrál moc dobrý poločas. Líšeň byla hodně aktivní a velice důrazná a zatápěla polenské obraně.

Domácí si vedení pohlídali

V druhém poločase Slavoj zabral a od 60. minuty si dokázal vytvořit i tlak. Největší šanci měl Labaran, který šel sám na brankáře Líšně, ale jeho zakončení zablokoval domácí obránce. Slavoj se tlačil dopředu, ale bez brankové příležitosti. Líšeň mohla potvrdit výsledek v 87. minutě, kdy faul na malém vápně Líšeň zakončila nařízenou penaltu nad Dubovu branku. Slavoj udeřil v 91. minutě, kdy po rohu hlavou snížil Sobotka - 2:1. Po nastaveném čase kopal přímý kop Marek Pecina z hranice vápna, ale trefil zeď.

Slavoj Polná / web

Slavoj Polná
Slavoj Polná (web): Musíme za druhý poločas pochválit Patrika Dubu, který držel naděje Slavoje a minimálně chytil tři brankové příležitosti domácích.