24.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. C, 2022-2023

--

Otice sehrály se Štáblovicemi vyrovnaný zápas

64. J. Pristaš , 70. T. Rezner (p.) - 31. J. Mecner , 53. D. Tesař
8

Ve 24. kole se odehrál zápas mezi Oticemi a Štáblovicemi. Otice po dvougólovém náskoku Štáblovic dokázaly ze zápasu urvat alespoň bod.

Štáblovice hrály od začátku velice útočný fotbal

Štáblovice byly již ze začátku zápasu o dost útočnějším týmem než Otice. Sedláček měl na kopačce vedoucí gól, bohužel branku přestřelil. Rázem přiletěl centr z pravé strany a Mecner vstřelil gól, protože se Brázdil zapomnněl v offsidu. Ke konci poločasu Rezner běžel sám na Chovance, ale ten vyrazil na tyčku - poločas 0:1.

Otice dokázaly vstřelit dvě branky

Ve druhém poločase poslaly Štablovice centr z levé strany, Luzar špatně odkopl míč a Tesař vstřelil branku, kterou poslal hostující do vedení o dvě branky. Po faulu Štáblovic, kopaly Otice přímý kop ze 40 metrů a míč se ze štěstím stočil do brány. 6 minut po brance Otic skočil Chovanec pod nohy Brázdilovi a pískla se penalta. Na první pokus Rezner dal, ale Otýpka byl v pokutovém území moc brzo, tak se penalta musela opakovat, ale i po druhé Rezner proměnil. Ke konci zápasu mohl Uvíra otočit, ale jeho střela skončila v boční síti.

TJ Otice
K. Weiss [-] - J. Pácha [-] , L. Otýpka [-] , M. Uvíra [-] , D. Brázdil [-] , O. Kurka [-] , J. Pristaš [-] , D. Luzar [-] , V. Kober [-] , T. Rezner [-] , D. Gorčica [-]

SK Štáblovice
M. Chovanec [-] - T. Kříž [-] , O. Minarčík [-] , J. Durčák [-] , O. Panáček [-] - M. Gračanin [-] , M. Sedláček [-] , J. Fruncek [-] - M. Laovský [-] , J. Mecner [-] , D. Tesař [-] -

ŽK: 37. J. Pristaš , 70. L. Otýpka - 68. M. Chovanec , 75. T. Kříž .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: MIKOŠEK Stanislav - BYRTUS Miroslav (N), VÍTEK Martin (N).