21.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. C, 2022-2023

--

Slavkov nedal Vávrovicím šanci

30. R. Bartusek (p.) , 65. D. Škopek , 72. J. Schreiber - 13. A. Najser , 23. A. Najser (p.) , 32. O. Zahel , 33. A. Najser , 39. D. Kubala , 42. A. Najser , 55. D. Cahel , 67. L. Soška , 70. D. Cahel
8

Slavkov odjížděl do Vávrovic s jasným cílem, který byl povinnost výhry. Slavkovské béčko si upevnilo po ztrátě Otic i Kylešovic druhou příčku za suverénními Štáblovicemi.

Slavkov získal náskok o 5 branek již v prvním poločase

Běžela 13. minuta a prosadil se hostující Najser, který tím odšpuntoval hostující kanonádu - 0:1. O deset minut později byl faulovaný Kubala a penaltu proměnil opět Najser - 0:2. V 30. minutě propadl balón za obranu a brankář Klement odkopnul balón na dlouhou nohu před hostujícím Schreiberem, kdy oba hráči v souboji upadli a k překvapení všech rozhodčí nařídil pokutový kop, který doprostřed proměnil domácí kapitán Bartusek - 1:2. Slavkov opět ve skóre odskočil, když v rozmezí dvou minut proměnili krásné akce Najser s dorostencem Zahelem - 1:4. Gól zápasu padnul v 39. minutě, když hostující Kubala ranou z 25 metrů nedal brankáři Vávrovic šanci - 1:5. Svůj 4. gól v utkání dal Najser, který proměnil samostatný nájezd, kdy utekl domácí obraně a do poločasu upravil skóre na 1:6.

Slavkov zvýšil svůj náskok

Druhý poločas pokračoval opět v dominanci Slavkova a na roh si krásně naběhnul bývalý hráč domácích Cahel a bylo to 1:7. V 65. minutě domácí zahrávali přímý kop a Škopek míč přesně nad zdí poslal za záda bezmocného hostujícího brankáře 2:7. Poté se opět prosadili slavkovští, kdy po akci na levé straně vystřelil Soška a míč zapadl za záda útočníka Schreibera, který nastoupil do druhého poločasu do branky - 2:8. Svou leteckou chvilku si vybral opětankáře přesunul na hrot a jeho vysoká střela z pravé strany skončila za zády Cahel, který se po rohovém kopu opět vyšplhal do vzduchu a nekompromisně upravil na 2:9. Skóre upravil domácí Moro, který se z pozice br hostujícího brankáře - 3:9.

FK NOVA Vávrovice B
J. Moro [-] - D. Brigula [-] , D. Škopek [-] , L. Foltýn [-] , V. Lagan [-] , R. Bartusek [-] , J. Schreiber [-] , J. Morbitzer [-] , M. Lagan [-] , R. Schreiber [-] , M. Repaský [-]

TJ Sokol Slavkov B
A. Klement [-] - D. Slavík [-] , D. Kubala [-] , D. Cahel [-] , L. Ulrich [-] - O. Marek [-] , L. Soška [-] , F. Štýbar [-] , P. Baier [-] - A. Najser [-] , D. Pavelek [-]

ŽK: 5. J. Schreiber , 7. M. Lagan , 29. L. Foltýn - 28. A. Klement , 65. L. Ulrich . ČK: 84. J. Schreiber .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: PRETSCH Adam - BARTUSEK Michal (N), GAVENDA Michal (N).