20.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. C, 2022-2023

Palhanec remizoval s Deštnou

7

V Palhanci sehrál zápas vyrovnaný zápas.

Vyrovnaná první půle

Zápas začal vyrovnaně. Hra se převracela z jedné strany na druhou, o poločase se šlo do kabin za stavu 1:0.

Palhanec se ve druhé půli zvedl

Po začátku druhého poločasu padl další gól pro Deštnou. Zápas už vypadal, že nejde prohrát, ale palhanec to viděl jinak. Vstřelili do branky Deštné dva rychle góly a bylo vyrovnáno, následně se podařilo odpovědět hostům třetím gólem a Palhanec začal tlačit víc a víc až nakonec se jim povedlo dát poslední gól, zápas pak byl vyhrocený až do samotného konce.

TJ Palhanec
M. Nagy [-] - J. Mentzik [-] , P. Nevlud [-] , A. Said [-] , V. Dobrotka [-] , D. Kubíš [-] , A. Holuša [-] , D. Hendrych [-] , D. Stoniš [-] , I. Pyszczyk [-] , M. Meier [-]

TJ Sokol Deštné
O. Šimon [-] - O. Dorociak [-] , O. Pospěch [-] , M. Maruszák [-] , D. Gilík [-] , R. Lhotzký [-] , J. Kamrád [-] , T. Liška [-] , R. Tesař [-] , F. Trlica [-] , P. David [-]

ŽK: 56. Z. Capinský , 79. I. Pyszczyk - 62. F. Trlica , 79. D. Gilík .
Počet diváků: 35. Rozhodčí: HLADÍK Miroslav - VRBICKÝ Petr (N), GÁBOR Alexandr (N).