Hradec nad Moravicí si odváží body z Brumovic

6

19. kolo nám přineslo zápas mezi Brumovicema a Hradcem nad Moravicí, pojďme se na něho společně podívat.

Hned v úvodu Hradec nad Moravicí chyboval

Zápas pro Hradec nezačal moc dobře, po nedorozumění obrany a brankáře, který zaváhal s vyběhnutím prohrávali ve 3. minutě. Asi 10 minut trvalo než se Hradec chytl a dostali se do tempa hry. Po sérii přímých kopu z větší vzdálenosti měli domácí závady před bránou. Postupně hlavičkovali Matějek, Častulik, Dušek, avšak neúspěšně. Ve 14. minutě přišel přímý kop k němu se opět postavil Smolek a jeho centr mířil na Duška, který hlavou prodloužil ke Kurzicovi, který srovnal hlavou na 1:1. Poté hosté byli lepším týmem s více šancemi. Hlavní nebezpečí bylo po přímých kopech nebo rozích. Domácí měli také dost šanci, ale zlobilo je zakončení.

Duška rozhodl zápas hlavičkou

Domácí hráli běhavou hru a hosté se drželi jen s jedním střídajícím hráčem. Ve druhém poločase měli domácí kupu šanci, ale hosty držel ve hře skvělé chytajici Waigner, který se vytáhl i při skvělé zahraném přímém kopu. V 78. minutě hosté měli roh, který zahrával Struž a našel hlavu Duška, ten zakončil a rázem to bylo 1:2. Poté se začala projevovat tvrdá a běhavá hra domácích, ale Hradec to odmakal až do konce.

TJ Hradec nad Moravicí B
Trenér: Taktický jsme to zvládli skvělé, ale klobouk dolů jak to bylo po fyzické stránce.

Počet diváků: 55. Rozhodčí: PINČEK Milan - ŽUREK David (N), MANDERLA Michal (N).