18.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. C, 2022-2023

--

--

Slavkov vstřelil čtyři branky v Palhanci

7

Palhanec těsně před zápasem posílil bývalý dorostenecký hráč Dolního Benešova, Pavelka, kdežto Slavkov se potýká s velkou marodkou a na místě stopera musel zaskakovat jeden z trenérů Klement. Slavkov vyhrál venkovní zápas a chybí jim pouze bod na Štáblovice

Poločas bez vstřelené branky

V prvním poločase Slavkov hrozil nejvíce ze standardních situaci, když tu největší spálil hostující Štýbar, který svou hlavičku umístil těsně vedle pravé tyče domácího brankáře. Za Palhanec hrozil nejvíce jejich nejlepší hráč agilní Adrian Said, který dělal slavkovským hráčům problémy především svými průniky přes levou stranu.

Slavkov nastřílel čtyři branky

Druhý poločas začali lépe slavkovští a uklidňující branku v 52. minutě vstřelil Rubý, kterého centr z pravé strany zapadl za bezmocného a překvapeného brankáře Nagyho - 0:1. Po tomto gólů přebrali iniciativu už hosté a o sedm minut později se mohli radovat znovu. Ulrich našel z pravé strany krásným balónem Gavendu a ten umístil svou hlavičku po pravé ruce domácího brankáře - 0:2. Slavkovskou hru oživil nástup dorostence Slunského, jehož střelu vyrazil Nagy pouze před sebe a s dorážkou si bezpečně poradil dobrý zápas hrající Marek - 0:3. Tři góly během devíti minut srazily palhanecké na kolena a další branku přidal v 66. minutě Slunský, který z hranice vápna krásnou technickou střelou obstřelil domácího brankáře - 0:4. Utkání se poté už prakticky jen dohrávalo v režii Slavkova a další šance ještě spálil hostující Najser, kterého vychytal Nagy.