17.kolo, Moravskoslezský | Opava | III. třída sk. A, 2022-2023

--

Pomalejší rozjezd, ale pak to stálo za to!

55. D. Gryz (p.) , 71. L. Červený - 48. M. Sikora , 80. T. Kretek , 91. P. Sněhota
2

Na fotbalovém hřišti domácích byl krásně upravený terén a počasí vhodné pro tento zápas, bylo zde i dostatek fotbalových fanoušků, vzhledem k počtu obyvatel této vesnice a také lize kterou hrají. Jak se tedy vyvíjel zápas? Zápas se ze začátku zdál jako klidný a spíše taktický boj než-li okamžitý tah na bránu, jak to v této soutěži většinou, sice ve 20. minutě se fanoušci domácích radovali z gólu do sítě souepeře, jenže jen chvíli, protože byl odpískán offside, ale po půl hodině zápasu se začal zápas vyhrocovat a obě mužstva do zápasu začali dávat vše a to velmi zaujalo i diváky, málo který z těchto mála diváků se věnovali něčemu jinému než zápasu.

Záčatek spíše opatrný, začalo vše po půl hodině

Doslova vyhrocená druhá půle

Druhý poločas už byl více zajímavý, hlavně díky gólům. Po chybném autovém vhazování domacích, využily této chyby hráči hostů a brankář ihned na začátku druhé půle neměl šanci zabránit gólu. V týmu domácích chybí dle trenéra typický hrotový útočník. Příznivcům domácího klubu i trenérovi se líbil výkon brankáře domácích Petra Krajíčka, který byl také hráč utkání. Dalo by se říct, že by mohl výsledek dopadnout i jinak nebýt zákroků tohoto gólmana.v 80. minutě zápasu za stavu 2:1 pro domácí příšel protiútok po pravém křídle, následovala přihrávka na levou stranu a bylo vyrovnáno  (2:2). Ke smůle domacího mužstva v již nastaveném čase 90. minuty skórovali hosté a domácí tedy prohráli 3:2.

Pokutový kop byl také k vidění, naleznete zde i odkaz na video

Jak takto penalta vypadala se podívejte sami. Dá se na to koukat znova a znova.

PENALTA! ODKAZ NA VIDEO zde:

TJ Sokol Závada
Jak se k tomu vyjádřil hráč utkání dle trenéra domácích, brankář Petr Krajíček? POZOR! Vyjádřilo se i vedení klubu!: Tento brankář v tomto zápase předváděl skvělé zákroky a dokonce šel obětavě po každém míči. Rozhovor s Petrem Krajíčkem: Jak se vyjádříte k utkání Vy? Trenér vás označil jao hráče utkaní: “Hráč utkání to je pěkné, ale podle mě všichni z týmu bojovali. Snažili jsme se všichni urvat body, ale nevyšlo to. Siuoeř mě také v zápase udeřil rukou do zátylku, soudí to neposoudil jako faul. Sudí pískal špatně na obě strany. Když zhrnu průběh této sezóny. Jelikož nemáme tréninky chodím si jen tak zakopat s chlapama, protože tréninky nemáme. Také mělo co říct vedení klubu, které uvedlo, že když v 73. minutě vyloučil rozhodčí domácího týmu, hostující hráč sám rozhodčího upozornil, že o faul se nejednalo, hosté toho využili a otočili skóre.

P. Krajíček [-] - M. Krupa [-] , M. Sněhota [-] - D. Gryz [-] , O. Koudelný [-] - L. Červený [-] , L. Drahorád [-] , R. Vitásek [-] , D. Pischczek [-] , J. Lébl [-] , V. Chříbek [-]