M. Hýbl [-] - M. Šnajdr [-] , R. Paul [-] , J. Kouřil [-] , J. Frehar [-] , P. Mlčoch [-] , V. Krajíček [-] , D. Javořík [-] , P. Vodák [-] , T. Ježek [-] , M. Grulich [-]

K. Grepl [-] - J. Blatner [-] , O. Ščudla [-] , Y. Yarema [-] , M. Grepl [-] , P. Koudelka [-] , H. Burget [-] , D. Kolář [-] , Z. Koudelka [-] , D. Možný [-] , R. Zemánek [-]

ŽK: 20. O. Ščudla . ČK: 49. K. Grepl .
Počet diváků: 128. Rozhodčí: PROCHÁZKA Jaroslav - STAVĚL Robert, ELNER Michal.

17. 4. 2023 10:09
Lepší vstup do utkání si béčko Určic nemohlo přát. Hned v 1. minutě se ocitl před vybíhajícím brankářem P. Mlčoch a jeho lob skončil v brance – 1:0. Další vážné ohrožení hostující branky přišlo až ve 25. minutě, ale Javoříkova střela skončila na tyči. Prakticky z protiútoku pro změnu trefil hostující Kovář břevno na druhé straně hřiště jenže v tomto případě odražený míč dopravil Yarema do sítě- 1:1. Chvíli na to nás od další pohromy zachránilo břevno, které opět trefil Kovář. Obrat v utkání zajistil gólem do šatny Kovář – 1:2. Kritický moment zápasu přišel na začátku druhého poločasu. Hostující brankář chytil míč rukama mimo velké vápno za což viděl červenou kartu. Do branky musel hráč z pole a Brodek dohrával pouze v deseti lidech. Daný vývoj utkání tak měl nahrávat domácím. Ti z toho nejen že nic nevytěžili, ale navíc dovolili soupeři vedení navýšit. Domácí hráči totiž útočili s větším počtem hráčů než bylo únosné, ale k ohrožení soupeřovi branky se často ani nedostávali. Naopak hosté hrozili z nebezpečných brejků, ve kterých vynikal Kovář. Až podezřele hladce se dostával do šancí a vzhledem k tomu, že dokázal dvě z nich proměnit, odvezli si hosté z Určic všechny body za vítězství 4:1.