23.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2022-2023

--

Pohodlné vítězství Moravské Třebové!

47. O. Kopa , 69. M. Holub , 86. J. Schütz
5

V zápase 23. kola Tlapnet krajského přeboru se střetly týmy Moravské Třebové a Vysokého Mýta B.

Bezbrankový první poločas

První poločas byl velmi vyrovnaný a bez gólových šancí na obou stranách.

Tři braky v druhém poločase

Ve druhé půli však začali domácí hráči přebírat iniciativu a v 47. minutě se jim podařilo skórovat, když Ondřej Kopa využil nahrávku od spoluhráče a poslal míč do sítě. Tento gól přinesl domácím hráčům klid a začali si víc kontrolovat zápas.

V 69. minutě se podařilo domácím hráčům navýšit náskok, když Michal Holub využil rohového kopu a hlavou poslal míč do sítě. Hosté se snažili odpovědět, ale jejich útoky byly odraženy dobře bránícími domácími hráči. V 86. minutě přišel třetí gól, když Jakub Schütz poslal míč do odkryté brány hostí.

Zápas skončil výsledkem 3:0 pro Moravskou Třebovou, která tak získala důležité tři body v boji o udržení v krajském přeboru. Naopak pro Vysoké Mýto B to byla další porážka, která je stále drží v dolní polovině tabulky.

SKP Slovan Moravská Třebová
Michal Holub: První poločas jsme drželi víc balon, ale bylo to bez šancí, v druhé půli se nám podařilo vstřelit rychlou branku a potom jsme převzali otěze zapasu a uhráli důležitý 3 body.

SK Vysoké Mýto B
Tomáš Paďour: Vyrovnaný zápas ve kterém jsme po výměně stran začali chybovat a domácí nás potrestali.

M. Schreiber [-] - R. Polák [-] (82. H. Herasymenko [-] ) , Z. Kudyn [-] (77. M. Štaffa [-] ) , M. Holub [-] , J. Lexmaul [-] , J. Šafránek [-] (60. P. Bambušek [-] ) , J. Schütz [-] , P. Bubela [-] , M. Smékal [-] (64. P. Lexman [-] ) , O. Kopa [-] , M. Olejník [-]

P. Spálenka [-] - J. Prušek [-] (87. J. Dastych [-] ) , V. Hájek [-] , M. Chadima [-] , K. Kabrhel [-] , V. Škrabal [-] (66. F. Zamastil [-] ) , J. Hájek [-] , O. Švejda [-] , P. Jeníček [-] , M. Kaščák [-] , T. Holec [-]

Počet diváků: 120. Rozhodčí: Hořínek Lukáš - NEJEZCHLEB Miroslav, JÍLKOVÁ Barbora.