19.kolo, Pardubický | Krajský přebor , 2022-2023

Těsný zápas pro Horní Ředice!

7

První tým tabulky Horní Ředice zavítal do Moravské Třebové.

Hosté rozhodli v prvním poločase.

Hostující celek Horní Ředice přijížděli do Moravské Třebové jako favorit jelikož jsou v aktuální tabulce suverénně na prvním místě. V prvním poločase po pár šancích na obou stranách ale padl pouze jeden gól. Ve 27. minutě se k penaltě postavil David Přibyl a nekompromisně nedal šanci domácímu golmanovi Michalu Schreiberovi! 0:1.

Do konce poločasu žádný gól již nepadl.

Bezbrankový druhý poločas

Do druhého poločasu se namotivovaná Moravská Třebová pokusila o zvrat v utkání ale jejich šance končili na skvěle chytajícím Lindrovi. Také domácí gólman Michal Schreiber za svá záda do konce utkání již nepustil žádnou branku a tak konečný výsledek zápasu byl ovlivněn pouze penaltou z prvního poločasu a utkání skončilo vítězstvím hostujícího celku Horní Ředice 1:0.

SKP Slovan Moravská Třebová
Libor Lebiš: Myslím si že jsme podali dobrý týmový výkon, hráli jsme z bloku a soupeře jsme nepouštěli do moc šancí. Škoda jen té penalta, která byla zbytečná.

FK Horní Ředice
Jakub Březina: Nebojím se říct, že jsme měli celý zápas pod kontrolou, až na ojedinělou šanci soupeře v závěru zápasu, kterou jsme zblokovali. Škoda, že jsme nepřidali druhou branku, která by nás jistě uklidnila. Šance na to byly.

M. Schreiber [-] - J. Lexmaul [-] , J. Šafránek [-] , M. Štaffa [-] , R. Polák [-] (69. P. Bambušek [-] ) , L. Lebiš [-] , J. Schütz [-] , M. Smékal [-] , P. Bubela [-] (77. H. Herasymenko [-] ) , O. Kopa [-] , M. Olejník [-]

J. Lindr [-] - M. Plašil [-] , A. Koreček [-] (83. D. Machatý [-] ) , V. Skoumal [-] , A. Šenkýř [-] , J. Janoušek [-] , P. Fous [-] , V. Morávek [-] , D. Obermajer [-] (70. Č. Pithart [-] ) , D. Přibyl [-] , J. Březina [-]

ŽK: 31. M. Štaffa , 40. R. Polák , 76. M. Olejník - 57. D. Obermajer , 82. A. Koreček , 88. P. Fous .
Počet diváků: 110. Rozhodčí: JUREČEK Michal - DOSKOČIL Radim, ILNYTSKA Marta.