JUREČEK Michal
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Slavia HK - Cidlina 2:0 (0:0) 21.10. 10:15 -
Svitavy - Libišany 4:1 (2:0) 08.10. 16:00 -
Letohrad - Chrudim B 1:3 (0:3) 23.09. 16:30 -
Moravská Třebová - Proseč 3:1 (1:0) 02.09. 17:00 -
Sloupnice - Semanín 2:4 (1:1) 17.06. 12:00 -
Svitavy - Holice 3:1 (0:0) 11.06. 17:00 -
Jablonné - Ústí n/O B 1:1 (1:0) 04.06. 16:30 -
H. Ředice - Městec 8:1 (5:1) 28.05. 17:00 -
Libchavy - Moravská Třebová B 4:2 (3:0) 20.05. 17:00 -
Pardubičky - Holice 2:1 (1:0) 14.05. 17:00 -
Svitavy - Mýto B 5:0 (4:0) 07.05. 17:00 -
Jablonné - Luže 2:1 (2:1) 05.05. 18:00 -
Litomyšl - Městec 3:2 (0:1) 22.04. 16:30 -
Č. Třebová - Litomyšl 2:1 (0:0) 12.04. 17:00 -
Svitavy B - D. Újezd 4:3 (3:1) 08.04. 16:00 -
Moravská Třebová - H. Ředice 0:1 (0:1) 26.03. 15:00 -
Litomyšl - Holice 2:0 (0:0) 18.03. 15:00 -
Žamberk - Kunčina 3:1 (1:1) 05.11. 14:00 -
Litomyšl - Mýto B 2:0 (1:0) 29.10. 14:30 -
Lanškroun - Přelouč 1:2 (0:1) 22.10. 14:30 -
Č. Třebová - Mýto B 2:0 (1:0) 15.10. 14:30 -
Jehnědí - Lanškroun B 7:3 (3:1) 09.10. 15:00 -
Dobříkov - Žamberk 1:1 (1:0) 02.10. 15:00 -
H. Ředice - Holice 2:1 (0:1) 25.09. 15:30 -
Moravská Třebová - Pardubičky 1:0 (0:0) 18.09. 15:30 -
Jaroměřice - Sloupnice 0:2 (0:0) 11.09. 16:00 -
Ústí n/O B - Zámrsk 0:0 (0:0) 29.05. 17:00 -
Svitavy - Chrudim B 2:0 (0:0) 22.05. 17:00 -
Slatiňany - Hrochův Týnec 7:1 (5:0) 21.05. 17:00 -
Moravská Třebová - R. Bělá 5:0 (0:0) 15.05. 16:30 -
Jiskra - Rosice 2:2 (2:0) 14.05. 16:30 -
Č. Třebová - Pardubičky 3:0 (0:0) 07.05. 16:30 -
Ústí n/O B - D. Újezd 0:2 (0:0) 17.04. 17:00 -
Jiskra - Ústí n/O B 2:1 (0:1) 15.04. 15:30 -
Luže - Svitavy 1:2 (0:0) 10.04. 15:00 -
Městec - Moravská Třebová 0:2 (0:1) 27.03. 15:00 -
Litomyšl - Třemošnice 3:1 (0:0) 06.11. 14:00 -
Tatenice - Přelouč 2:1 (0:1) 31.10. 14:30 -
Moravany - Holice 0:3 (0:2) 28.10. 14:30 -
Ústí n/O B - Polička 1:0 (0:0) 24.10. 14:30 -
Dobříkov - Č. Heřmanice 0:4 (0:2) 09.10. 15:00 -
Proseč - Litomyšl 0:5 (0:1) 03.10. 15:00 -
Svitavy - Holice 4:1 (1:1) 26.09. 15:30 -
Luže - Třemošnice 0:1 (0:0) 05.09. 14:30 -
Lanškroun - R. Bělá 3:1 (2:0) 29.08. 17:00 -
Litomyšl - Moravská Třebová 1:0 (0:0) 21.08. 17:00 -
Proseč - H. Ředice 2:3 (1:2) 08.08. 17:00 -
Chrudim B - Městec 2:0 (2:0) 31.07. 10:15 -
R. Bělá - Moravská Třebová 2:1p. (1:1) 10.10. 15:00 -
Žichlínek - Libchavy 0:4 (0:1) 03.10. 15:00