28.kolo, Jihomoravský | Krajský přebor , 2022-2023

--

--

Tatran doma přehrál Ivančice - FOTO

4

V posledním domácím zápase sezóny si Tatran zlepšil chuť. Po pěti vstřelených brankách porazil poslední Ivančice. Aktuálně se v tabulce nachází na desátém místě. Poslední utkání sezóny odehraje v sobotu od 17:00 hod v Lednici.

Do vedení nás poslal ve 25. minutě, po průnikové přihrávce Škuty, přesnou ránou Daniel Hložek. O tři minuty později dostal Obruča s notnou dávkou štěstí míč na nabíhajícího Floriána, který srovnal střelou do prázdné brány. Sám Obruča poslal domácí do vedení v 38. minutě.

Již ve druhé minutě druhého dějství srovnal přesnou hlavičkou z rohového kopu Honza Pekáč. Otočení skóre se však nekonalo. Na branku Zbořila z 56. minuty jsme již nedokázali reagovat brankou. Dva všítěné góly domácích z 91. a 92. minuty byly jen vyústění závěrečných minut, kde jsme se tlačili do útoku...

Report: FC Ivančice

FC Ivančice
Rostislav Štork (trenér): O výsledku rozhodla naše špatně organizovaná obraná čtveřice.