23.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

Prachatice nedaly Chelčicím šanci.

21. A. Kasík , 34. P. Bajčík , 59. A. Kasík , 68. A. Kasík - 61. M. Machnyk (p.)
25

Tatran chtěl v neděli navázat na dvě vítězství bez inkasované branky. Proti Prachaticím ale stál těžký soupeř z Chelčic.

Kasík hattrick

Zápas se hrál v náročném tempu a oba týmy se dokázaly dostat ke svým šancím. Hosté si ale nevěděli se zakončením a tak měli navrch domácí, kteří se po dvaceti minutách poprvé prosadili. Po chybě hostující obrany se k míči dostal Kasík, který poslal Tatran do vedení. Navíc domácí, kteří byli na koni, dokázali do poločasu zvýšit své vedení, když se prosadil do poločasu ještě Bajčík.

Druhý poločas pokračoval ve stejném režimu a domácí dál využívali chyb hostujících hráčů. Přišla hodina hry a domácí se opět zásluhou Kasíka prosadili. Hosté poté dokázali sice z penalty zásluhou Machnyka snížit na 3-1, ale o pár minut později Kasík dokonal hattrick a bylo rozhodnuto. Tatran zvítězil nad Chelčicemi 4-1.

FK Chelčice
Jaroslav Křenek - kapitán: Po vápno nám to šlo, ale chybělo lepší zakončení. My jsme naopak domácím darovali gólové šance, které oni využili. Musím ale seknout před Pavlem Bajčíkem, který stále ukazuje, že je platným hráčem a patřil k těm nejlepším.