21.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

Vacov rozhodl o vítězství nad Juniorem po hodině hry

25

Junior na jaře ještě nepoznal chuť vítězství a v neděli je čekal Na Křemelce těžký soupeř z Vacova.

Všechno důležité až ve druhé půli

Po první vyrovnané půli se všechno podstatné začalo dít až ve druhém dějství. I když měl Vacov více šancí, tak se jako první prosadili domácí, když nádhernou brankou nedal Doležal vacovskému brankáři šanci. Bohužel ale vedení vydrželo domácím pouhých třináct minut, když vyrovnal Zitta. Vstřelená branka hosty nakopla a za další tři minuty to v 65. minutě bylo už 2-1, když se prosadilo druhé útočné eso, Antonín Bujok. Junior se poté snažil ještě vyrovnat, ale hráčům došly postupně síly a od osmdesáté minuty bylo na hřišti už jen jedno mužstvo. Vacov ještě přidal v závěru ještě dvě branky, když se prosadil Zábranský a následně na konečných 4-1 upravil Zitta.

FK Junior Strakonice B
Martin Linhart - trenér: Byl to pěkný bojovný zápas. Snažili jsme se hrát koncentrovaně odzadu což se nám dařilo. První půle byla vyrovnaná, ale soupeř měl více šancí. V druhém poločase jsme pokračovali ve stejné hře, podařilo se nám vstřelit krásný gól, bohužel Vacov dokázal utkání otočit. Od 75 minuty nám došli síly a už jsme utkání pouze dohrávali. Trápí nás velká marodka, ti co nastoupili, ze sebe vydali vše, ale na body to nestačilo.

T. Winter [-] - J. Smola [-] , L. Šimák [-] (28. V. Peroutka [-] ) , Š. Vondrák [-] , M. Linhart [-] , J. Máška [-] , D. Doležal [-] (55. R. Novák [-] ) , D. Šefčík [-] , P. Kratochvíl [-] , P. Cibulka [-] , O. Kafka [-]