20.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

Derby pro Sedlici

24

V sobotu došlo v 1.B třídě skupiny B na derby. Rezerva strakonického Junioru zamířila v oslabené sestavě do Sedlice.

Přestřelka

Prvních patnáct minut se soupeři navzájem oťukávali a vypadalo to na zajímavě vyrovnaný zápas. V 16. minutě ale už domácí vedli, když Wintra překonal Panuška. Na tuto branku sice hosté po dvou minutách odpověděli Balouškem, ale hráč se stejným příjmením na druhé straně, šestnáctiletý Tomáš Baloušek, vrátil Sedlici vedení. Brankové hody neustávaly a za další tři minuty zvýšil na 3-1 Dumský. Tento stav ale opět dlouho nevydržel a do poločasu se ještě prosadil za Junior Pomeje a poslední branku přidal sedlický Houzar, který tak stanovil poločasový stav 4-2.

Domácí převaha

Ve druhé půli byla vidět jasná převaha domácích a Junior vypadl ze hry. Ve 49. minutě se podruhé v zápase trefil Panuška a tato branka byla zlomová. Kombinační hra domácích vycházela celý druhý poločas na jedničku a odměnou byly ještě branky Janouška a Dumského, které stanovily konečný stav na 7-2. Junior se za druhý poločas do hry nedostal a ukončil tak svoji sérii šesti remíz v řadě.

FK Junior Strakonice B
Martin Linhart - trenér: Byla to ostuda. V poslepované sestavě jsme odehráli velmi špatný zápas. Se soupeřem jsme dokázali držet krok pouze prvních třicet minut, poté už na hřišti bylo jen jedno mužstvo. Domácí nás přehrávali, dobře kombinovali a měli mnohem větší chuť. My jsme byli všude pozdě a naše hra neměla vůbec žádnou myšlenku. Soupeři gratuluji, bohužel jsme to Sedlici hodně zjednodušili naší špatnou hrou.