19.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

Útok na rekord v remízách? Junior znovu jen s bodem

27

V sobotu chtěli v areálu Na Křemelce hráči domácího Junioru konečně naplno bodovat. Čekal je ale soupeř z Chelčic, který vždy dokáže pozlobit.

Čtyřbranková půle

Domácí hráči vstoupili do utkání hodně nabitě a na hřišti bylo první minuty pouze jedno mužstvo. Taktický plán byl navíc v 19. a ve 24. minutě podpořen i dvěma brankami, když v obou případech překonal brankáře Duška dorostenec Štöger. Bohužel ale slibně rozjetý poločas Junior neudržel a těsně před hvizdem se během pár minut prosadil také dvakrát hráč Chelčic Martin Šácha, který stanovil poločasový výsledek na 2-2.

Šance na obou stranách

Druhý poločas se hrál otevřeně z obou stran, ale branky nepřicházely. Domácí postupně získali lehčí převahu, ale Duška už nikdo nepřekonal. Na druhé straně opět v závěru mohli znovu udeřit hosté, ale domácí dvakrát podržel v samostatných únicích brankář Winter. Junior tak dělil opět body, tentokrát s Chelčicemi.

FK Junior Strakonice B
Martin Linhart - trenér: Začátek zápasu se nám vydařil. Nastoupili jsme aktivně s velkou chutí a dařilo se nám plnit to co jsme si řekli v kabině. Pět minut před poločasem jsme se už viděli v šatně a hosté se vrátili do hry dvěma slepenými góly. Druhý poločas byl v naší režii ale branku se nám vstřelit nepodařilo. Chelčice měli možnost otočit utkání v závěru ale podržel nás brankář Winter. Pět remíz v řadě to jsem ještě nezažil.

FK Chelčice
Jaroslav Křenek - kapitán: Dostali jsme rychlé dvě branky, ale na ty jsme dokázali odpovědět v závěru poločasu a kdyby se hrálo ještě chvíli, tak bychom stav utkání otočili.  Druhá půle byla nahoru, dolů a oba týmy mohly zvítězit.

T. Winter [-] - M. Boukalík [-] , L. Šimák [-] , D. Doležal [-] (55. V. Peroutka [-] ) , L. Pomej [-] , M. Štöger [-] , D. Míčka [-] , D. Šefčík [-] , P. Kratochvíl [-] (71. R. Novák [-] ) , J. Baloušek [-] , P. Cibulka [-]