19.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

Sousedovice mají další výhru. Bavorov ale nečekaně trápil

27

V rámci devatenáctého kola došlo také na souboj prvních Sousedovic s posledním Bavorovem.

Vedení zásluhou Brože

Podzimní duel skončil jasným vítězstvím Sousedovic 5-1 a  po dvaceti minutách hry se Znakon dostal do vedení i v sobotu. Dominik Brož nedal brankáři Koutskému šanci a uklidil míč do sítě. Hráč s číslem tři na dresu tak stanovil poločasový výsledek, i přes mnoho dalších šancí Sousedovic, ale i Bavorova, který dokázal zlobit z bjrekových situací.

Závěrečné drama

Druhý poločas přinesl branku mnohem rychleji a už po dvou minutách hry se opět prosadil Brož. Vedení 2-0 se drželo až do závěrečných minut, kdy přišla fotbalová smršť. Nejprve v 77. minutě snížil za Bavorov Dominik Folta, ale za šest minut vrátil dvoubrankové vedení domácím Petráň. To ale trvalo jen dvě minuty, když opět snížil Folta a stovka diváků si tak užívala fotbal nahoru dolů. Bohužel pro Bavorov se poté opět trefil podruhé v zápase Petráň a zdálo se být hotovo. Bavorov poté opět stáhl deficit na jednu branku zásluhou Polanského, ale to bylo už vše. Bavorov se snažil, bojoval, ale Sousedovice nakonec  udržely vedení a zvítězily 4-3.

FC Znakon Sousedovice
Radek Pintíř - trenér: V zápase jsme si vytvořili několik brankových situací, ale výborný brankář hostů naše hráče vychytal. Závěr zápasu se asi musel více líbit divákům, protože se skóre často měnilo.

T. Holý [-] - O. Rataj [-] , D. Brož [-] , J. Hrach [-] (72. T. Frýda [-] ) , P. Masák [-] (61. D. Petráň [-] ) , D. Marcinko [-] , Š. Fábera [-] , L. Duba [-] , M. Hromíř [-] , O. Šimek [-] , F. Duba [-]