17.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

Junior dělil body s Tatranem

23

Po sobotním derby A týmu čekaly na Prachatice spolu se Strakonicemi i duel béček, které na podzim skončilo jednoznačnou výhrou Prachatic.

Od prvních minut byl lepším týmem na hřišti domácí Junior, převaha trvalo celých devadesát minut hry a bohužel pro Strakonice jí ani jeden z hráčů nedokázal přetavit v branku. Druhý poločas, který se hrál de facto pouze na polovině Tatranu, na tom nic nezměnil. Duel B týmů tedy skončil 0-0.

FK Junior Strakonice B
Martin Linhart - trenér: V zápase jsme byli lepším týmem. Naše obrana moc práce neměla. Bohužel se nám nepodařilo naše šance přetavit v gól. V proměňování šancí nás tlačí bota potřebujeme si gólem dodat klid. Po třech remízách už musíme v dalším zápase vyhrát.

T. Winter [-] - M. Boukalík [-] , D. Doležal [-] (71. J. Benedikt [-] ) , V. Hozman [-] , D. Míčka [-] , D. Šefčík [-] , P. Kratochvíl [-] (73. M. Linhart [-] ) , J. Baloušek [-] , L. Šimák [-] (67. R. Novák [-] ) , V. Peroutka [-] , O. Kafka [-]