29.kolo, Jihočeský | Krajský přebor , 2022-2023

--

--

Duel v Týně skončil remízou

18

V sobotu čekal na Olympii domácí duel proti Rudolfovu, kterému domácí chtěli oplatit podzimní porážku 1-2.

Druhá půle rozhodla

Zápas, který sledovalo přes stovku diváků, moc branek nenabídl. Domácí sice byli chvílemi aktivnějším týmem, ale Rudolfov nedovolil svému brankáři žádné komplikace. Na branku se tak muselo čekat až do 70. minuty, kdy poslal Rudolfov do vedení Prokeš, který se trefil i v podzimním vzájemném duelu. Týn ale doma jen tak body neztrácí a už několikrát předvedli domácí mocný finiš. Ten přišel i tentokrát a v 85. minutě z toho byla i vyrovnávací branka Tomka, který přišel o poločasu do hry. Zápas tak skončil remízou 1-1.