15.kolo, Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2022-2023

--

Speřice po páté v sérii vítězí

4. M. Fejt , 71. M. Fejt , 79. P. Soukup , 83. V. Zach , 85. J. Menšík
11

V 15. kole rezerva Speřic hostila Červenou Řečici. Domácí si připsali tři body jako na podzim, zároveň vyhráli již pátý zápas v řadě.

Za 15 minut čtyři góly

První poločas začali lépe domácí a již ve čtvrté minutě se ujali vedení Fejtem, který střelou na zadní tyč nedal hostujícímu brankáři šanci. Ve vyrovnaném prvním poločase se střídaly šance na obou stranách, ale gól nepadl žádný. Hosté hrozili zejména Obrancem. Druhý poločas začal nepřesnostmi na obou stranách. Až v 71. minutě se hlavou trefil Fejt, kterému balon připravil Ganobjak. Od této chvíle domácí zcela ovládli utkání. Další branku v 79. minutě přidal Soukup po chybě hostujícího brankáře. O několik minut později se prosadil hlavou Zach po centru Vrzalíka. Poslední branka padla v pětaosmdesáté minutě hlavou Menšíka po přesném centru Svobody. Domácí tak stanovili konečné skóre na lichotivých 5:0.

TJ Dálnice Speřice B
Jiří Menšík (trenér TJ Dálnice Speřice B): Podle výsledku se jednalo o jednoznačný zápas. V prvním poločase to ale bylo vyrovnané utkání, kdy řečičtí neproměnili 3 velké šance. Ve druhém už jim začaly docházet síly a po vystřídání jejich nejlepšího hráče se už projevila naše fotbalovost naplno. (zdroj: sperice.cz)

D. Tkadlec [-] - V. Ganobjak [-] , D. Moravec [-] (66. T. Vrzalík [-] ) , M. Čermák [-] (35. L. Svoboda [-] ) , M. Pohan [-] (66. J. Hnát [-] ) , V. Zach [-] - M. Fejt [-] (77. J. Menšík [-] ) , J. Moravec [-] (46. P. Soukup [-] ) , P. Jiřík [-] , J. Merunka [-] , P. Nápravník [-] - -

TJ Tatran Červená Řečice
J. Aldorf [-] - T. Obranec [-] (60. A. Javorský [-] ) , V. Pulda [-] , O. Plachý [-] , P. Pavelka [-] (72. S. Sabriev [-] ) , D. Roubal [-] , O. Kubíček [-] , D. Krajhanzl [-] , J. Dýnek [-] , J. Popovič [-] (20. T. Novák [-] ) , Z. Káva [-]

ŽK: 59. P. Nápravník - 70. P. Pavelka .
Počet diváků: 55. Rozhodčí: DOLEJŠ Adam - ZACH Pavel (N), ŠŤASTNÝ Stanislav (N).