Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor

Rozhovor

Další změna, hráčem kola je defenzivní pilíř Plačkova

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 19.10.2017 16:29

Za krátkou dobu, co jsem redaktorem soutěže, jsme se mohli už několikrát přesvědčit, že vyhrát anketu hráč kola Poutník ligy může opravdu každý, bez ohledu na post, nebo klubovou příslušnost. A tak se stalo, že po jedenáctém odehraném kole máme v této anketě zastoupený již šestý tým, nyní je to TJ Sokol Plačkov. Svou vůbec první nominaci do sestavy kola proměnil ve vítězství František Mottl, kterému jsou věnovány následující řádky.

Článek

DIVOČINA VÍKENDU: Čtrnáct udělených karet a osmigólový střelec

19.10.2017 08:29

Někdy prostě rupnou nervy... A jsou z toho takové podívané, jako které vypichujeme v článku o dalších z víkendových NEJ. A kdo se o víkendu stal nejlepším střelcem České republiky? 

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 12.kolo Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2017-2018

18.10.2017 22:24

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Článek

NÁLOŽ VÍKENDU: Vyhrát o dvacet gólů? Žádný problém!

18.10.2017 10:18

Máme pro vás připravenou další novinku! Každý týden budeme hledat napříč republikou ty nejzajímavější zápasy, které skončily nejdivočejšími výsledky. A že o pořádné přestřelky a debakly není nouze, se můžete sami přesvědčit...

Reportáž

Budíkov s jasným favoritem držel krok, přesto se nakonec musel sklonit


Utkání velkého favorita, dost možná i jednoho z týmů, které pomýšlejí na postup do I.B třídy, Horní Cerekve, proti zatím stále poslednímu celku z Budíkova avizovalo dopředu jednoznačnou podívanou. Podceňovaní domácí ale přesto dokázali se svým soupeřem dlouho hrát vyrovnanou bitvu, při které ale chyběla jedna zásadní věc, a tou byla lepší střelba, která by mohla vést ke gólu. Těžce vybojované 3 body si tak s sebou domů odvezli Cerekvičtí.


Reportáž

TJ Spartak v Červené Řečici tvrdě narazila


Uplynulý víkend nabídl již 11. kolo Poutník ligy, kdy se vedle dalších měření sil střetli hráči Tatranu a TJ Spartaku Počátky. Postavení obou soupeřů v tabulce napovídalo, kdo bude favoritem tohoto utkání, nicméně opak byl pravdou. Červená Řečice totiž konečně začala střílet i góly a to ve spolupráci s pevnou defenzivou musí zákonitě přinášet i vyšší bodové zisky.


Článek

Je čas na tipování zápasů! Jste mezi výherci cen z uplynulého víkendu?

17.10.2017 15:10

 

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od SportFotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře...

Reportáž

Domácí utkání s Pacovem Ústrašín nezvládl


Zápas od zápasu herně se zvedající Pacov narazil v jedenáctém kole na průměrný Ústrašín, který se k tomu aby mohl dosáhnout lepšího umístění v tabulce musí opírat alespoň o svou domácí půdu, kde může "Žlutá ponorka" porazit téměř kohokoliv. To však tentokrát nevyšlo. V první půli dokázali domácí silnějšího soupeře ještě udržet na uzdě, v druhém poločase však neodolali a na dva inkasované góly dokázali odpovědět jediným přesným zásahem, který ale na bodový zisk nestačil.


SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 11.kolo Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2017-2018

16.10.2017 12:17

Ani v jedenáctém kole Poutník ligy nebylo nouze o překvapení. Vysoká výhra Červené Řečice nad Počátkami, stejně tak si poradili i hráči Plačkova v deseti lidech v Žirovnici. Jedinou jistotou zůstávají mdlé výsledky Obrataně, která se stále pevněji připoutává ke dnu tabulky, odkud bude ve druhé polovině sezóny těžká cesta. Vysokou výhrou upoutal pozornost i Maraton, který Kamenici nedal šanci. Především tyto víkendové zápasy se do sestavy kola promítnuly nejvýrazněji.

Reportáž

Splněná povinnost pro Čejov znamená pro Obrataň další zpackaný víkend


Jako by se týmy Poutník ligy předháněly v tom, kdo letos slaboučké Obratani udělí větší lekci. "Jedenáctce" Počátek bude těžko někdo další konkurovat, přesto i tak se hráči Obrataně vrací víkend co víkend domů s pořádným gólovým přídělem. O nelítostnou nakládačku se tentokrát postaral Čejov, který soupeře ze svého hřiště vyprovodil pětigólovou nadílkou. Obrataňští už se mohou jen modlit, ať tento hororový podzim co nejdříve skončí.


Reportáž

Jistou výhrou se Jiřice znovu vrací na dosah druhého místa


Málokdo si ještě troufá zpochybnit domácí formu Jiřic v této sezóně. Jiřičtí opravdu umí této výhody využít a především tento faktor jim pomáhá držet se bezpečně daleko od sestupových míst, se kterými si v loňské sezóně byly bližší, než by jim bylo milé. Tentokrát sem na zkušenou vyrazili hráči Lukavce a i oni brzy poznali, že tady se letos rozhodně vyhrávat jen tak nebude.


Reportáž

Maratonská likvidace konkurentů pokračuje, nadílku si tentokrát odvezli hráči Kamenice nad Lipou


Postavení v tabulce sice TJ Slovan do žádné velké role outsidera nepasovalo, přesto asi každý, kdo Poutník ligu alespoň trochu sleduje a poměry v soutěži zná, tušil, že domácí Maraton toto utkání zvládne. Obrovská síla domácích se ukázala už v prvním poločase, kdy padlo hned pět gólů do hostující brány a do druhé půle se šlo s vědomím, že v podstatě již není o co hrát. Maraton tak stále drží na čele šestibodový náskok a cestu za prvenstím v soutěži si může zazdít už jen sám.


Reportáž

Žirovnice doma selhala a s oslabeným soupeřem padla


Na Budíně na sebe narazily dva týmy, jejichž situace v tabulce je zcela odlišná, přesto k vidění nebyl ani omylem jednoznačný zápas a už vůbec ne klidný, ani nudný. Žirovnice přes velkou snahu gól vstřelit nedokázala, především bránění kanonýra Martina Pokorného bylo v podání Plačkova učebnicové. Byli to právě hosté, kdo dokázal na vyloučení jednoho ze svých hráčů bezvadně zareagovat a v této nepříznivé situaci přidat další dva góly ke konečné výhře 3:0. Dění v tabulce se tak znovu zamotává.


Rozhovor

Napočtvrté to konečně vyšlo, hráčem kola je počátecký střelec Radim Měkuta

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 12.10.2017 16:53

Do společnosti týmů Poutník ligy, které letos mají už dva vítěze sestavy kola (TJ FC Ústrašín, TJ Tatran Červená Řečice, FC Slavoj Žirovnice "B") se přidává další tým a to TJ Spartak Počátky díky vítěztsví Radima Měkuty z uplynulého víkendu. Toho jsem pro vás znovu vyzpovídal a rozhovor s ním si můžete přečíst na následujících řádcích.

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 11.kolo Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2017-2018

11.10.2017 17:01

Staň se Expertem pro následujíci kolo. Každý víkend se hraje o skvělé ceny od SportFotbal.cz. Přímo v článku stačí kliknout na Tipovat, zadat své tipy a volitelně je i okomentovat. Kdo bude nejlepší? Za každý správný tip získaváš bod.

Článek

Rarita - ceny z Tip Ligy míří tentokrát do jediného okresu!

10.10.2017 10:20

Tipujete na Fotbalunas.cz výsledky zápasů? Tak máte šanci vyhrát ceny od SportFotbal.cz! Vouchery do největší fotbalové speciálky rozdělujeme po každém hracím víkendu. Stačí odhadnout všechny zápasy soutěže a jste ve hře...

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 10.kolo Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2017-2018

09.10.2017 11:50

Desáté kolo Poutník ligy se neslo ve znamení překvapivých výsledků, které konkrétně mě osobně hodně šokvaly. Prohra Maratonu, vysoké vítězství Budíkova, nebo dlouho vyrovnaný zápas Horní Cerekev-Červená Řečice se zcela vymykaly prognózám. Stejně tak překvapilo i neodehrané derby Humpolecka mezi Plačkovem a Čejovem, kdy hřiště připomínalo spíše veřejný bazén, než fotbalový trávník. I s ohledem na většinou jednoznačné výsledky je v sestavě kola zastoupeno pouze sedm týmů, kdy až na jednu výjimku jsou v sestavě hráči z vítězných týmů.

Reportáž

Utkání dvou trápících se týmů vyhrál s přehledem hostující Budíkov


Situace v ani jednom z táborů není ideální. Obrataň se kolo od kola potápí hlouběji ke dnu a nic nenasvědčuje tomu, že by se situace měla změnit. Obrataňští schytávají jeden debakl za druhým a už nyní je jasné, že pokud se přes zimu v klubu situace rapidně nezlepší, máme tu hlavního adepta na sestup. O mnoho lépe na tom není ani Budíkov. Problémy se sestavou, vytrvalé umístění na chvostu tabulky a neproduktivní útok. I to dělá z TJ Rovnost jednoho z hlavních adeptů na sestup. Získat tak 3 body z tohoto utkání bylo důležité pro oba dva ýmy.


Celkový počet článků: 674
Zpět na okres Pelhřimov

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 FC Maraton Pelhřimov 11 52:23 26
2 TJ Sokol Čejov 10 30:11 20
3 SK Horní Cerekev 11 33:18 20
4 TJ Slavoj Pacov B 11 24:19 19
5 SK Jiřice 11 25:24 19
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Martin Pokorný 21
2 Zdeněk Pahr 20
3 Jaroslav Serbus 10
4 Radim Měkuta 10
5 Aleš Kos 9
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Patrik Macháček 38 60% 0
2 Tomáš Filípek 35 55% 1
3 Pavel Šiška 33 52% 0
4 Milan Zeman 31 55% 0
5 Jaroslav Herna 30 53% 1
Zobrazit celou tabulku