Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor

Reportáž

Jiřice navázaly na solidní výkon s Maratonem výhrou proti Ústrašínu


Favorizovaný Ústrašín první domácí utkání vůbec nezvládl. Oslabení hosté zahájily utkání v deseti, i tak to ale byly právě Jiřice, kdo šel do vedení. V druhém poločase Jiřice navíc ještě přidaly další 3 góly, šance soupeře odrazily a odváží si trochu překvapivě vítezství 4:0, které je před derby s Plačkovem dobrou vzpruhou.


Reportáž

Plačkovský výbuch daroval 3 body domácím Počátkám


Fotbal nemá logiku. Zas a znova se to potvrdilo, tentokrát na hřišti Počátek. Domácí byly lepším a bojovnějším týmem, dá se říci po celý zápas, první poločas však prohrály 3:1. Až v tom druhém se dokázaly vzchopit a především byl za famózní obrat z 2:4 na 6:4 zodpovědný nejlepší hráč utkání, domácí Radim Měkuta, autor hattricku a prakticky všech útočních akcí Počátek, které zejména v druhém poločase vycházely až neuvěřitelně lehce.


Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM KOLA - 1.kolo Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2017-2018

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 18.08.2017 07:46

1. kolu Poutník ligy sice dominovaly týmy Obrataně a Horní Cerekve, z pohledů hráčů a fanoušků však ta nejzářivější hvězda kola byla jidne. Petr Mazanec z Ústrašína využil svého důrazu i výškové převahy za nepříznivého stavu v souboji s Plačkovem a žlutočerným barvám vystřelil na úvod sezóny alespoň bod. Následující řádky jsou věnovány zajímavému rozhovoru s fanouškem Star Wars a Cristiana Ronalda.

Článek

Hledáme posily do redaktorského týmu fotbalunas.cz!

17.08.2017 17:25

Přidejte se mezi redaktory webu fotbalunas.cz a informujte o podrobnostech ze soutěží amatérského fotbalu v České republice!

EXPERT TIP

EXPERT TIP - 3.kolo Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2017-2018

15.08.2017 12:25

Expertem druhého hracího kola Poutník ligy je Jiří Mezera, hrající trenér SK Horní Cerekev, jehož sázkařské schopnosti jsou podle jeho slov "nadpřirozené. Tipovačky v prvním kole se nezúčastnil, těžko tedy odhadovat, jak se mu povede ve druhém kole.
Pokud i Vy máte zájem a chuť, aby byl Váš tip i s krátkým komentářem zveřejněn, neváhejte se ozvat na e-mail redaktora soutěže: lukas.novotny@fotbalunas.cz, v dalším případě jsou vybíráni "Experti kola" redaktorem.

Článek

Posílejte fotky a informace ze zápasů, hodnoťte jednotlivá utkání!

14.08.2017 18:01

 

Jdeš se podívat na fotbal? Nafotit pár snímků pro svoje fotbalové kamarády a oblíbence? Nebo dokonce o víkendu pravidelně objíždíš zápasy v okolí či máš trochu lepší foťák a chceš ho někde vyzkoušet? Tak zpozorni, protože na tři kliknutí můžeš všechny podobné informace jednoduše sdílet s fanoušky fotbalu. A rovnou na tom nejsledovanějším místě, které amatérský fotbal má! Minimálně tím pomůžeš svému oblíbenému týmu, aby byl pořádně vidět.

Rozhovor

ROZHOVOR S HRÁČEM POUTNÍK LIGY - Sezóna 2016/2017 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2016-2017

 Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor
Vysočina Pelhřimov 14.08.2017 11:46

Po dlouho vyrovnaném boji mezi Tomášem Paťhou z Červené Řečice a Jiřím Kalivodou z Plačkova se nakonec nadechl k mohutnému úniku prvně jmenovaný a podle hlasování fanoušků se stal nejlepším hráčem sezóny 2016/2017 právě Tomáš Paťha. TJ Tatran Červená Řečice má za sebou povedenou sezónu, skončila na pátem místě a velký podíl na tomto úspěchu měl vedle Jaroslava Serbuse i tento brankař, který svůj tým nejednou podržel. Níže si můžete přečíst zajímavý rozhovor s ním, ze kterého je zřejmé,že ačkoliv se jedná o čerstvého vítěze prestižní fotbalové ankety a světové velkokluby se teď nejspíše začnou do konce přestupového období předhánět v jeho získání, tak jde o pohodového kluka, který stojí nohama pevně na zemi.

SESTAVA KOLA

SESTAVA KOLA - 2.kolo Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2017-2018

14.08.2017 11:15

Po dlouhé době je tu zpátky sestava kola. Z reportů od nově získaných informátorů a z výsledků vzešlo následujících 11 jmen, pro která můžete do středečního poledne hlasovat.

Reportáž

Jiřice dlouho vzdorovaly, přesto se prohře nevyhnuly


Jiřice po většinu utkání sahaly po senzačním výsledku s těžce favorizovaným Maratonem, přesto se ale nakonec projevily zkušenosti a schopnosti hostů, které i rozhodly o jejich výhře.


Článek

Hlasování v TEAMSTORE sestavách roku skončilo, známe jedenáct finalistů!

14.08.2017 10:34

Partneři Teamstore.cz a AMJ Corporation vítězům připravili opravdu lákavé ceny. Vedle tradičních individuálních cen se v klubu výherce objeví i třeba jedna z fotbalových hvězd.

Reportáž

Křest ohněm v Poutník lize přivodil Lukavci popáleniny 3. stupně a prohru 1:6


Zasílání reportů se nejspíš v letošní sezóně ani jeden z týmů Obrataně a Lukavce nezúčastní, přesto bych byl rád kdyby alespoň v prvním kole byly všechny reporty kompletní, proto zde alespoň shrnu do krátkého reportu to, co je zřejmé.


Reportáž

Výhru Budíkova vystřílely nové posily


V pozici favorita nastupoval do tohoto utkání "B" tým z Kamenice nad Lipou. Budíkov se však vzepřel všem odhadům a navázal tam, kde skončil v minulé sezóně, čistým kontem a pohodlnou výhrou. Bohužel pro Kamenici, jejich mizérie z venkovních hřišť nadále přetrvává. Prohra s Budíkovem je toho jasným důkazem.


Reportáž

Horní Cerekev přejela Počátky a nechala zapomenout na loňskou sezónu


Úvodní kolo podzimu mělo ve vzájemné konfrontaci napovědět, jak jsou na tom týmy Horní Cerekve a Počátek po sestupu z krajské soutěže. Odpověď se začala rýsovat už od prvních minut...


Reportáž

Nové posily se Čejovu vyplatily a zařídily výhru 3:0


V prvním utkání sezóny přivítal na domácím hřišti Čejovský Sokol juniorku Pacova. I díky příchodu nových posil a nového trenéra Martina Zeta, se přišlo na tento zápas podívat kolem 80 diváků. A určitě nelitovali...


Reportáž

Plačkov dvakrát vedl, s body se ale nakonec s Ústrašínem podělil


Zahajovací utkání prvního kola obstaraly týmy Plačkova a Ústrašína v azylu v Žirově. První poločas ovládl, díky famóznímu přímému kopu Tomáše Vrány, Plačkov. V druhém poločase se však zmátořil i Ústrašín, po chybách soupeře dvakrát vyrovnal a rozhodl tak o tom, že oba týmy budou brát po jednom bodu.


EXPERT TIP

EXPERT TIP - 2.kolo Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2017-2018

11.08.2017 17:04

O víkendu začíná konečně první kolo sezóny 2017/2018 v Poutník lize. Neváhejte tedy všichni, kdo stránky navštěvujete tipovat výsledky jednotlivých utkání. Dokáže nováček z Lukavce potrápit Obrataň? Budou nové posily Čejovu stačit na to, aby zabodovali doma s Pacovskou "juniorkou"? Dočkáme se překvapení v Jiřicích, kam dorazí tradiční favorit Maraton Pelhřimov? Odpovědi na tyto otázky předem ztěží někdo s jistotou odpoví. Každý má ale svůj vlastní názor na to, jak první kolo dopadne. Vyjádřete ho tedy v Tipovačce a zapojte se v nevyzpytatelné soutěži do bojů o prvenství v tipovací tabulce.

SESTAVA KOLA

TEAMSTORE sestava roku Vysočina | Pelhřimov | Okresní přebor , 2016-2017

11.08.2017 16:00

Sezóna 2016/2017 je definitivně u konce. K vidění byla znovu velká spousta branek a o atraktivitu zápasů tak nouze skutečně nebylo. Po 26 kolech se se soutěží loučí TJ Start Nový Rychnov, který si díky 22 výhrám zajistil 1. místo v tabulce a postup zpět do I.B třídy. To na opačném konci tabulky se o záchranu bojovalo do posledního kola. Udržet v soutěži se povedlo jak Budíkovu, tak i Jiřicím díky výhrám v posledním kole a o patro níže tak míří Střepina Žirov a Božejov, o jehož sestupu bylo jasno již několik kol dopředu. Po konci sezóny nechybí ani možnost hlasovat pro jednoho z jedenácti nejlepších hráčů ročníku 2016/2017. Hlasování o Hráče roku bude probíhat do 13. srpna, hráči s nejvíce hlasy ze sestav roku fotbalunas.cz se můžou těšit na zajímavé ceny.

Článek

TJ Sokol Čejov: Příprava na Poutník ligu

09.08.2017 08:35

Po SK Horní Cerekvi se se svou přípravou na nadcházející ročník 2017/2018 podělil i klub TJ Sokol Čejov, konkrétně Patrik Pech, kterému patří velké dík, že si dal tu práci a i s časovým odstupem popsal všechna 4 přípravná utkání, do kterých TJ Sokol Čejov přes léto nastoupil. Zatímco Horní Cerekev si pro svou přípravu vybrala soupeře z vyšších soutěží, Čejov zase pro změnu poměřil síly s týmy, proti kterým bude v Poutník lize letos nastupovat. Mimo reporty ze zápasů se v článku dozvíte i o tom, jak mohutně v Čejově svůj kádr přes léto posílili. Žádná evropská superhvězda sice nepřišla, i tak ale tým vyztužili hráči, jejichž přítomnost na hřišti by měla dopomoci k vylepšení nikterak slavného 10. místa z minulé sezóny. To jak je nově posílený TJ Sokol Čejov připraven na novou sezónu uvidíme hned v prvním kole. To Čejov totiž čeká nelehké domácí utkání s TJ Slavoj Pacov "B".

Článek

SK Horní Cerekev: Příprava na Poutník ligu

08.08.2017 14:52

Fotbalisté Horní Cerekve se po sestupu z I.B třídy chystají na mistrovské boje v nejvyšší okresní soutěži. Staronový účastník Poutník ligy odehrál tři přípravná utkání, která skončila shodně remízou. V klubu tak rozhodně nezaháleli, naopak v přípravných utkáních Horní Cerekev čelila soupeřům, kteří svou kvalitou Poutník ligu přeci jen převyšují a svými vyrovnanými výsledky dokázali, že ačkoliv do soutěže sestoupili s nelichotivou bilancí, tak na novou sezónu jsou dobře připraveni. Ostatně o tom jak na tom SK Horní Cerekev skutečně je, napoví hned první utkání, kdy na svém hřišti přivítají druhého sestupujícího TJ Spartak Počátky.

Celkový počet článků: 560
Zpět na okres Pelhřimov

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 FC Slavoj Žirovnice B 2 8:2 4
2 TJ Sokol Čejov 2 4:1 4
3 SK Horní Cerekev 1 6:1 3
4 FC Maraton Pelhřimov 1 3:0 3
5 SK Obrataň 2 7:6 3
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Martin Pokorný 5
2 Petr Šimek 4
3 Petr Příhoda 3
4 Tomáš Dobrovič 3
5 Radim Měkuta 3
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Michal Tesař 4 57% 0
2 Tomáš Paťha 4 57% 0
3 Lukáš Novotný 4 57% 0
4 Jaroslav Herna 3 42% 0
5 Pavel Šiška 3 42% 0
Zobrazit celou tabulku