29

Hosté potvrdili parádní formu a mají další tři body.

Hosté po půli vedli

Počítky vstoupily do utkání dobře a vytvořily si tlak. Snahu domácích zhatil rozhodčí, který neodpískal jasnou penaltu po faulu na domácího Zajíčka. Od tohoto okamžiku domácí celek spíše diskutoval, než hrál a toho využily Bory, kdy vstřelili branku. Po centru Ochrany si nešťastně srazil míč do vlastní branky domácí obránce Peška - 0:1. Bory i nadále hrozily ze standardních situací, ale domácí celek statečně odolával výškové převaze hostů. Počítky dostaly možnost zahrávat pokutový kop v 18. minutě, ale Josef Bojda pálil vedle branky. Bory vstřelily na konci poločasu rozhodující branku, kdy střelec Ochrana byl včas na zadní tyči - 0:2.

Hosté si vedení pohlídali

Druhý poločas byl v režii hostů. Nejprve vstřelil branku po rohovém kopu Ráček. Poté po chybě domácí obrany vstřelil lehkou branku Chalupa a poslední gól v utkání přidal aktivní Molnár - 0:5.

SK Transformátor Počítky
Rostislav Ptáček (vedoucí): Jsem rád, že se utkání vůbec odehrálo, jelikož terén odpovídal počasí. Bory byly lepším mužstvem a zaslouženě vyhrály. Do příštích zápasů musíme zlepšit všechno!

TJ Družstevník Bory
Realizační tým: Na nechvalně proslulé hřiště v Počítkách jsme se dobře připravili a předvedli jsme skvělý týmový výkon. Děkujeme hráčům a fanouškům za krásnou neděli.

Počet diváků: 100. Rozhodčí: BULÍN Filip - ŽĎÁNSKÝ Zdeněk, ŠUSTÁČEK David.