26.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2022-2023

--

--

Posílená rezerva Týna si vyšlápla na Kamennou, slaví se v Černém Dubu

19

Béčko Týna nad Vltavou si ve 26. kole III. třídy poradilo s druhým celkem tabulky z Kamenné. Hostující favorit šel do vedení po čtvrthodině hry, kdy skóre otevřel Tomáš Kořínek. Ve 24. minutě ovšem srovnal Pešta, obrat dokonal o dvě minuty později Hamáček. Ve druhém poločase se hosté opět dostali do vedení, když se dvakrát trefil Miroslav Syrovátka. Posílení domácí se ale nevzdali a v 77. minutě přišla penalta, kterou proměnil Račák. Dvě minuty před koncem vrátil vedení domácím Dobal, v nastavení přidal pojistku na 5:3 Pešta. Týn ukázal, že na domácím hřišti dokáže porazit kohokoli. Kamenná po prohře ztratila šanci na první místo.