26.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2022-2023

--

Přestřelku v Mokrém nakonec vyhrály hosté z Bavorovic

27. P. Alexa , 73. P. Alexa , 86. P. Alexa - 21. J. Pokorný , 51. S. Vokurka , 71. J. Sejkora , 74. J. Sejkora
19

Fotbalisté Mokrého v předposledním kole překvapivě prohráli na domácí půdě s Bavorovicemi 3:4. V první půli šli do vedení hosté díky Pokornému, za domácí vyrovnával Alexa. Ve druhém poločase byl stav utkání jako na houpačce. V 51. minutě Vokurka vrátil vedení hostům, na něj navázal Sejkora. V 73. minutě snížil svým druhým gólem Alexa, o minutu později navýšil vedení Bavorovic svým druhým gólem Sejkora. V 86. minutě zkompletoval hattrick Petr Alexa, na vyrovnání už to ale nestačilo.