15.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2022-2023

--

--

--

--

Týnu vyšel hlavně první poločas a Novým Hradům přivodil devátou porážku v sezoně

20. L. Ponec , 44. M. Tomka - 70. M. Mekiš
18

Týn nad Vltavou - Fotbalisté Olympie porazili v patnáctém kole na svém hřišti Nové Hrady 2:1. Domácí se v první půli dostali do dvoubrankového vedení, nejdříve skóroval Ponec, těsně před koncem půle se trefil Tomka. Hosté ve druhé půli pouze snížili po gólu Mekiše. Týnská rezerva si připsala čtvrtou výhru v sezoně, Nové Hrady jsou po prohře stále na předposledním místě tabulky.

FK Olympie Týn nad Vltavou B
Oldřich Lukeš (hráč): Zápas začal festivalem našich neproměněných šancí, který vygradoval zahozenou penaltou. Naštěstí jsme do přestávky dali dva góly a do kabin jsme šli o něco spokojenější. Druhou půli už byli hosté aktivnější. Zbytečně jsme ztráceli míče, hráli jsme zbrkle a splašeně. Opět jsme nedali minimálně dvě 100% šance a naopak udeřil soupeř. Veledůležité tři body už jsme ubránili. Další kolo jedeme do Koloděj a věřím, že přivezeme tři body.

J. Adzima [-] - S. Melnykovskyi [-] , L. Ponec [-] , K. Klein [-] , D. Spěvák [-] , D. Maruška [-] , A. Kotlár [-] , T. Hamáček [-] , O. Lukeš [-] , J. Dlouhý [-] , M. Visinger [-]

TJ Nové Hrady
R. Haider [-] - J. Tomášek [-] , J. Bláha [-] , M. Zajac [-] , A. Švejda [-] , D. Kotrč [-] , J. Stiskala [-] , L. Brousek [-] , M. Mekiš [-] , J. Hanžlík [-] , J. Jelínek [-]

ŽK: 85. L. Ponec - 22. M. Zajac , 75. J. Bláha , 88. J. Jelínek .
Hráči zápasu: O. Lukeš , M. Tomka .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: PRIMUS Miroslav - NESVAČIL Vladimír (N), DOROTOVIČ Tomáš (N).