--

--

Hodonín obral lídra z Hlučína!

9

Nádherné jarní počasí doprovázelo zápasy 25. kola MSFL. V něm nebyla nouze o celkem překvapivé ztráty Kroměříže ři Hlučína, ale i další zápasy mnohdy rozhodovaly maličkosti.

Domácí šli do vedení

Šestý Hodonín si v jarní části poradil s favority z Rosic i Kroměříže. Na řadě byl tedy Hlučín.

Domácí začali aktivně a ve 22. minutě šli zásluhou Pernici do vedení 1:0.

Do poločasu se hra vyrovnala, ale další branka už nepadla.

Do kabin se šlo za stavu 1:0 pro domácí.

Dramatická druhá půle

Hodonín nastoupil i do druhého poločasu s chutí a v 57. minutě to bylo už 2:0, když se trefil Holek.

Hosté potom šlápli na plyn a utkání zdramatizovali.

V 69. minutě hostující Kolaska snížil na 2:1.

V 73. minutě Zajíček dokonce vyrovnal na 2:2.

Aby toho dramatu nebylo málo, tak v 78. minutě vystřelil výhru Hodonínu Bobčík - 3:2.

Hlučín sice prohrál, ale díky remíze Kroměříže mají oba celky stejně bodů a diváky určitě čeká tuhý boj o první flek.

FK Hodonín
Pavol Švantner - trenér: Velmi cenné vítězství. Když porazíme mužstvo s nejlepší formou a favorita soutěže, musíme být spokojení. Utkání bylo velmi náročné, ale diváci si jistě přišli na své.