13.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. B, 2022-2023

Další vysoká výhra pro Jarošov, tentokrát o sedm branek!

21. D. Strojek , 23. T. Grünn , 25. P. Bednář , 45. T. Grünn , 47. M. Stejskal (p.) , 76. P. Bednář , 87. P. Bednář
0

Sokol Jarošov nad Nežárkou
Martin Stejskal: V sobotu 6. května od 15:00 jsme přivítali na našem domácím hřišti béčko z Třebětic. Všichni jsme si byli v kabině vědomi, že to je pro nás velmi důležitý zápas, který musíme zvládnout, abychom mohli přemýšlet o postupu do Okresního přeboru. Od první minuty jsme chtěli na soupeře vlítnout, nenechat mu ani centimetr prostoru. Díky naší aktivní hře jsme byli od začátku lepší tým na hřišti, ale bohužel jsme neproměnili několik velmi slibných šancí. Až ve 21. minutě prolomil Dan Strojek smůlu v zakončení a poslal Jarošov do vedení. Během dalších 5 minut jsme navýšili skóre na 3:0 a vypadalo to, že jsme soupeře zlomili. Opak byl ale pravdou. Dalších 20 minut vládli na hřišti spíše hosté. Třebětice byli více na balónu, byli všude dříve než my. O to bylo pro hosty krutější, že jsme ve 45 minutě dali 4 gól a do šatny jsme přidali ještě jeden gól z penalty. Druhý poločas jsme se hlavně soustředili, abychom neobdrželi zbytečný gól, který by mohl Třebětice ještě vrátit do hry. Díky tomu tempo hry trochu opadlo a mohli alespoň vyniknout pěkné individuální akce Patrika Bednáře. Ten vsítil v druhém poločase dva góly a upravil konečné skóre na 7:0. Konečný výsledek je až moc krutý pro hosty, protože neodpovídá tomu, jak to vypadalo na hřišti. Jsme rádi, že do Jarošova konečně dorazil tým, který chtěl hrát fotbal a za předvedenou hru se určitě nemusí stydět. Moc děkujeme za podporu jarošovským fanouškům, atmosféra na hřišti byla výborná. Chtěli bychom také ocenit fanoušky hostů, kteří jeli podpořit své hráče až do Jarošova. Zítra od 14:00 nás čeká další důležitý zápas, kdy v dohrávce 10. kola přivítáme opět v Jarošově tým z Dešné. Přijďte se podívat na další zajímavý zápas a udělat si pěkné sváteční odpoledne s jarošovským fotbalem.

R. Máca [-] - M. Stejskal [-] , P. Bednář [-] , L. Blažek [-] , D. Strojek [-] , T. Grünn [-] , J. Waník [-] , T. Kučera [-] , M. Rakušan [-] , F. Lukš [-] , T. Dvořák [-]