11.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2022-2023

--

Kralovice doma nastřílely 5 branek Sulkovu

15. M. Pánek , 36. P. Bulín , 45. O. Růžek (p.) , 54. M. Pánek , 79. J. Purkar - 32. M. Straka (p.) , 86. M. Uzel
11

Kralovice doma přivítali Sulkov. Hosté měli před tímto zápasem o dva body více něž domácí Kralovice. Domácí ale zvládli zápas daleko lépe, vítězí přesvědčivě 5:2 a přeskakují Sulkov v tabulce.

Dvoubrankové vedení po poločase

Domácí v úvodu kontrolovali hru, hráli kombinačně a využívali rychlých křídel. Sulkovu se nedařilo podržet míč a zbytečně ztráceli. V 15 min šli domácí do vedení 1:0 díky brance Martina Pánka. Ve 32 min dostali hosté možnost vyrovnat. A to v podobě penalty za ruku ve vápně. Pokutový kop proměnil Martin Straka. O 4 min později si domácí po rohovém kopu vzali vedení zpět, kdy centr na první tyč hlavou přizvedl útočící hráč Petr Bulín. Poté sulkovští měli zahrávat další penaltu, kdy došlo k silnému postrčení jejich hráče ve vápně, který upadl. Jinak by zakončoval do branky. Rozhodčí, ale ukázal hrajte dál. Ve 45.min však nařídil penaltu pro domácí, za údajný faul brankáře, který vyběhl, odkopl míč před útočícím hráčem, který po drobném kontaktu spadl. Penaltu proměnil Ondřej Růžek a do šaten se šlo ta stavu 3:1.

Další tři branky v druhé půli

Druhý poločas si domácí pohlídali vedení a přidali další dvě branky. O ty se postarali v 54. minutě Martin Pánek a v 79. minutě Jan Purkar. Hostům už se podařilo jen snížit v 86.min kdy se hezky trefil Milan Uzel. Domácí tak přesvědčivě vítězí 5:2 a připisují si tři body do tabulky.

TJ Sparta Sulkov
Petr Hejzek: Dnes vyhrál lepší tým. Je pravda, že jsme jim to dost usnadnili. Máme problém s finální přihrávkou, míč nás neposlouchá, hrajeme složitě. Chybí mi u kluků větší bojovnost.