9.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Žihle doma remizovala s Dolní Bělou

9

Žihle doma přivítala hosty z Dolní Bělé. Oba týmy měli před zápasem stejně bodů a čekalo se tak vyrovnané utkání. To se i potvrdilo a oba celky se rozešli smířlivě.

V první půli hned tři branky

Od začátku to bylo velmi vyrovnané utkání. První branku jsme už ale viděli ve třetí minutě. Po centru se hlavou prosadil domácí Lukáš Rázek. Po tomto gólu se hrálo převážně od vápna k vápnu. V 19. minutě si křikl jeden z domácích hráčů, míč ale neměl, a tak hostující Jiří Koudela sebral balón a došel s ním až do brány. Do poločasu si stihli hosté vzít ještě vedení na svoji stranu. V 37. minutě se dokázal prosadit Lukáš Pešička. Do kabin se tedy šlo za stavu 1:2 pro hosty z Dolní Bělé.

Přišlo vyrovnání

Druhý poločas byl úplně stejný jako ten první. Opět krátce po startu dokázal vyrovnat Lukáš Rázek. Po zbytek zápasu jsme viděli šance na obou stranách, ale změna stavu už se nekonala. Zápas nám tedy končí za stavu 2:2 a každý tým si připisuje jeden bod.

TJ Slavoj Žihle
Lukáš Rázek: Remíza je asi zasloužená. Hrálo se od vápna k vápnu. Bylo to více bojovné utkání než hezký fotbal. Pro diváka asi moc nekoukatelné.

J. Huček [-] - - J. Čapek [-] , D. Kunt [-] (80. J. Blahož [-] ) , D. Churan [-] (38. J. Kubíček [-] ) , J. Sedlák [-] (55. J. Tiesl [-] ) , J. Hána [-] , L. Rázek [-] , V. Fink [-] , M. Rambousek [-] , J. Skalník [-] , O. Čapek [-]

TJ Sokol Dolní Bělá
J. Polívka [-] - M. Alexi [-] , J. Kupka [-] , J. Koudela [-] , D. Popp [-] , D. Koudela [-] , M. Kraus [-] (59. J. Volf [-] ) , M. Polák [-] , L. Pešička [-] , M. Schneider [-] , L. Pešička [-]

ŽK: 14. M. Kraus .
Hráči zápasu: L. Rázek .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: DUX, MGR. Ervin - TRYLČ Petr (N), DOMABYL David (N).