9.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Kralovice doma poráží Zbůch

9

Kralovice doma přivítali vedoucí Zbůch. Před tímto zápasem se Zbůch nacházel na první příčce tabulky a byl tak favoritem tohoto utkání. Zápas se jim, ale vůbec nepovedl a Kralovice tak vyhrávají 2:1 a berou všechny tři body.

Vyrovnaná první půle

Na úvodní hvizd utkání jsme čekali přes půl hodiny. Rozhodčí si spletl čas začátku utkání. Do zápasu vstoupili daleko lépe domácí Kralovice. Hosté kazili přihrávky a nemohli se dostat do hry. V 22. minutě se po rohu odhodlal ke střele Martin Pánek a jeho střela zapadla až do sítě. Hosté zvládli ještě vyrovnat v 36. minutě, když se po rohu odhodlal ke střele z poza vápna Mykola Pominchuk. Do kabin se tedy šlo za smířlivého stavu 1:1.

Jedna branka rozhodla

Druhý poločas byl hodně vyrovnaný se šancemi na obou stranách. V 70. minutě rozhodl zápas domácí Tomáš Kříž. Po rohu se uvolnil bránícímu hráči a na zadní tyči dával do prázdné brány. Hosté si vytvořili nějaké šance také, ale nedokázali je proměnit. V 90. minutě došlo ještě k spornému momentu v pokutovém území domácích. Rozhodčí ale penaltu nenařídil a místo toho ukončil zápas.

TJ Baník Zbůch
Roman Prokop: Zápas nezačal vůbec dobře, nejprve jsme čekali pomálu půl hodiny na rozhodčího a pak jsme se nedokázali dostat do hry, kdy byla naše hra moc nepřesná a nervózní. A domácí nás potrestali. Avšak do poločasu jsme vyrovnali jak hru, tak i výsledek. Druhá půle byla vyrovnanější a domácí vstřelili gól, na který jsme nedokázali odpovědět. Největší problém vidím v tom, že někteří kluci se víc soustředí na diskuze se všemi, a ne na hru a to nás sráží.

TJ Sokol Kralovice B
O. Kozler [-] - D. Hyneš [-] , T. Běhounek [-] - J. Purkar [-] (45. T. Kříž [-] ) - P. Vrána [-] (78. J. Houdek [-] ) , P. Pícl [-] (67. J. Mudra [-] ) , M. Pánek [-] , D. Běláč [-] , P. Hájek [-] , P. Bulín [-] (45. P. Jícha [-] ) , M. Zeman [-]

J. Šrajber [-] - P. Kaločai [-] , A. Prokop [-] , D. Hájek [-] , M. Klečka [-] , J. Hrdlička [-] , J. Hrdlička [-] , M. Fořt [-] , R. Pfeifer [-] (61. S. Plecitý [-] ) , M. Pominchuk [-] (61. M. Klůc [-] ) , T. Bártek [-]

ŽK: 9. D. Běláč , 14. P. Vrána - 61. D. Hájek , 69. J. Hrdlička , 89. M. Fořt .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: KOŽÍŠEK Lukáš - KULHÁNEK Jakub (N), STRAKA Radim (N).