23.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Zkušení domácí dokázali porazit Letnou!

10

Dalším zápasem 23. kola byl střet mezi Ledci a Letnou. Tento zápas dopadl lépe pro domácí, kteří získali 3 body.

První půle přinesla vyrovnaný stav

Hlavní arbitr utkání Luděk Lhoták odpískal start a mohlo se začít. Do utkání už od samotného začátku vstoupili zkušenější domácí, kteří si začínali vytvářet slibné šance. Domácí měli spoustu absencí a kvůli tomu se snažili využívat chyb soupeře, které na ně čekali. Gólově ale do utkání vstoupili lépe hosté. V 32. minutě prostřelil brankáře domácích Martin Šampalík a poslal tak Letnou do vedení 0:1. Přišla ale rázná a rychlá odpověď a v 34. minutě Ondřej Tupý stav utkání srovnal na 1:1. Při tomto stavu první půle skončila a domácí i hosté se šli připravit na druhé dějství do kabin s vírou, že zápas ovládnou.

Poklidné a zkušené dohrání na straně domácích

Druhá půle začala a vše se pomalu začalo vracet do pohybu. Úvod druhé půle vyšel lépe domácím, kteří se snažili dostat za druhou brankou. V tom jim ale prozatím bránila důsledná obrana Letné. V 70. minutě ale Martin Hoffmann vstřelil branku a Ledce rázem otočili stav utkání na jejich stranu. Ten samý muž dále díky skvěle umístěné střele navýšil na 3:1 a o vítězi zápasu už bylo zcela jasno. Ledc při tomto skóre utkání dohráli a zajistili si tak 3 body na svou stranu.

FK Ledce
Tomáš Havránek, hráč: Našim chlapcům bych chtěl poděkovat za přístup a nasazení. Soupeři přejeme hodně úspěchů do dalších zápasů, které je čekají. S výsledkem jsme spokojeni.