20.kolo, Plzeňský | Plzeň - Město | Okresní přebor , 2022-2023

--

--

Domácí Rapid zvítězil a nechal všechny body doma!

10

Prvním utkáním 20. kola byl střet mezi Rapidem B a Lhotou B, tento zápas ovládli jasně domácí, kteří si po výhře 3:0 nechali všechny 3 body doma.

První půle mluvila za vše

Hlavní rozhodčí utkání František Krůs odpískal start tohto střetu a mohlo se začít. Už od samotného začátku hráli lépe domácí, kteří byli více na míči. Vše se projevilo už v 17. minutě, kdy Šimon Fikrle zakončil krásnou akci ze strany. Následovala na to branka Vladyslava Agapkina, který se postaral o vedení 2:0. Do konce poločasu si domácí pojistili vedení a hostům se nepovedlo domácí znervóznit. První poločas tedy skončil 2:0.

Poklidné dohrání zápasu na straně domácích

Druhá půle začala a hosté potřebovali začít hrát. To jim ale domácí nepovolili a Rapidu se tak dále dařilo hrát lépe. Domácí měli spoustu šancí, které se jim nepodařilo proměňovat. Hostům se tedy nadále nedařilo udělat něco s výsledkem. Naopak domácí zakročíli v 85. minutě, kdy Josef Kadlec přibil poslední hřebíček na rakev hostů. Výsledek zápasu byl tedy 3:0 pro domácí. V zápase padla 1 žlutá karta a na stadionu se objevilo 40 diváků.

SK Rapid Plzeň B
Pavel Nový, hráč: Zápas byl v naší režii a jsme rádi, že se nám podařilo vyhrát. Byli jsme lepším týmem a měli více šancí než soupeř.

TJ Sokol Lhota B
Libor Novák, hráč: Bohužel jsme se na páteční zápas úplně nesešli, což se projevilo na předvedené hře a výsledku.

F. Marek [-] - Š. Fikrle [-] (46. M. Čupalka [-] ) , V. Agapkin [-] , P. Zikmund [-] (69. J. Hlaváč [-] ) , J. Holík [-] , P. Nový [-] (46. T. Křen [-] ) , P. Kovářík [-] , M. Novák [-] , J. Kadlec [-] , M. Klimeš [-] , J. Řežáb [-]

M. Šoltys [-] - J. Adlt [-] , Z. Paul [-] , V. Sulek [-] (46. P. Dostal [-] ) , M. Kotrch [-] , T. Pohanka [-] , L. Novák [-] , J. Brož [-] , L. Výškrabka [-] , L. Nejdl [-] , V. Bartovanec [-] (75. L. Martínek [-] )

ŽK: 23. T. Pohanka .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: KRŮS František - TOMŠÍČEK Vojtěch, SCHINGLER Milan.