6.kolo, Jihočeský | Prachatice | III. třída, 2022-2023

--

Hraničáři porazili céčko Vacova

16. J. Miko (p.) , 45. J. Kužma - 40. F. Kuneš
14

Borovou Ladu čekal po zápase s Vlachovem Březím další těžký duel, tentokrát proti Vacovu, který se ale zatím radoval z vítězství pouze v jednom případě.

I bez karetně indisponovaných útočníků Zbořila a Hovorky šli domácí Hraničáři do vedení. Už v 16. minutě se totiž prosadil z penaltového puntíku Miko. Zápas se nesl ve velice vyrovnané hře, která přinesla mnoho dalších šancí na obou stranách. Na další branku se ale čekalo až do 40. minuty, když zápas srovnal na 1-1 Kuneš. Domácí si ale vzali vedení zpět, když s hvizdem mířil přesně ve 45. minutě Kužma. Borová Lada tedy vedla 2-1 po poločase.

Druhý poločas se kombinační hra vytratila a zápas byl plný osobních soubojů. Branka ale další už nepadla a tak za zmínku stojí aspoň vyloučení hostujícího Kordíka, který viděl po dvou žlutých červenou kartu. Výsledek to ale neovlivnilo a Borová Lada tak zvítězila za tři bod.

TJ Hraničář Borová Lada
V. Dvořák [-] - J. Miko [-] , M. Smatana [-] , M. Petráň [-] , J. Čech [-] , L. Miko [-] , M. Horejš [-] , S. Mach [-] , I. Hrazánek [-] , M. Jakš [-] , R. Kliment [-]

SK Vacov C
J. Hödl [-] - S. Kordík [-] , S. Pšenička [-] , J. Obranec [-] , J. Svoboda [-] , O. Novák [-] , F. Kuneš [-] , K. Procházka [-] , J. Kordík [-] , L. Vůcha [-] , M. Bláha [-]

ŽK: 38. I. Hrazánek , 69. M. Vokurka , 72. M. Horejš , 83. J. Miko - 72. J. Kordík . ČK: 78. J. Kordík .
Hráči zápasu: J. Kužma .
Počet diváků: 45. Rozhodčí: HARVALÍK Miroslav - MIKO Ladislav (N), ŠTÉR Václav (N).