5.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2022-2023

--

--

--

22

Fotbalisté Černého Dubu zvítězili v pátém kole III. třídy nad týnskou rezervou 5:1 a dál se drží na průběžném druhém místě tabulky. Domácí tým otevřel skóre začátkem zápasu, kdy se trefil Ďurica. První dějství přineslo ještě branky Marušky a Horáka. Další góly přidali ve druhém poločase Přibyl, Ďurica a Schneider. Domácí Černý Dub se tak dál drží za první Kamennou.

TJ Slovan Černý Dub
Milan Ďurica (hráč): Zápas proti hráčům z Týna nad Vltavou B začal jako vždy, velký tlak spousta šancí a místo toho aby to bylo po třiceti minutách 5:0 tak je to 1:1. Naštěstí Milan Horák po cca dvanácti šancích konečně dal gól a do poločasu jsme šli s vedením 2:1. Ve druhém poločase jsme přidali další tři branky a vyhrálo se 5:1. Myslím, že výhra je zasloužená, bohužel je škoda že se nám nedaří zápas rozhodnout hned na začátku, kdy ty šance máme, ale bohužel nám to tam nepadá. Chtěl bych podpořit našeho hráče Peťu Kašáka, že i když to 2x nedal z metru do prázdné branky tak ho pořád bereme jako útočníka.

P. Kříž [-] - M. Horák [-] , D. Schneider [-] , M. Liebl [-] , M. Ďurica [-] , D. Přibyl [-] , P. Kaše [-] , J. Vančura [-] , P. Kuba [-] , F. Kříž [-] , J. Dědina [-]

FK Olympie Týn nad Vltavou B
M. Kubík [-] - M. Tomka [-] , S. Melnykovskyi [-] , L. Ponec [-] , M. Pešta [-] , D. Maruška [-] , A. Kotlár [-] , V. Nesvačil [-] , O. Lukeš [-] , M. Hofman [-] , O. Michálek [-]

Hráči zápasu: J. Dědina , F. Kříž .
Počet diváků: 20. Rozhodčí: ŠPELINA Miloslav - KRČMÁŘ Jiří (N), BROM Daniel (N).