3.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2022-2023

--

Derby pro Týn! V sousedském souboji přehrál Koloděje

30. M. Tomka , 39. D. Dumbrovský , 43. D. Dumbrovský (p.) , 55. J. Mezera , 58. D. Dumbrovský , 80. M. Pešta - 17. J. Kubíček , 86. J. Klička (p.) , 88. J. Vanda
20

Nedělní program 3. kola okořenilo derby rezervy Týna nad Vltavou a sousedními Kolodějemi. Domácí posíleni o hráče s "A" mužstva porazili Koloděje 6:3 a slaví první výhru v nové sezoně. Na úvodní zásah Kubíčka odpověděl v závěru poločasu Tomka a dvakrát Dumbrovský. Ve druhém poločase zkompletoval Dumbrovský hattrick. Koloděje stačily v závěru zápasu pouze korigovat a z Týna si odvážejí prohru a šest branek.

FK Olympie Týn nad Vltavou B
P. Vařil [-] - S. Melnykovskyi [-] , M. Visinger [-] , J. Mezera [-] , M. Šálený [-] , D. Maruška [-] , J. Herza [-] , V. Nesvačil [-] , O. Lukeš [-] , J. Dlouhý [-] , M. Procházka [-]

SK Koloděje nad Lužnicí
M. Valtr [-] - V. Polida ml. [-] , K. Kohout [-] , J. Vanda [-] - J. Horký [-] , P. Šonka [-] , J. Kubíček [-] , J. Deák [-] - M. Bělský [-] , T. Kubíček [-] , M. Al-Aita [-]

ŽK: 53. M. Tomka , 85. V. Nesvačil - 42. J. Kubíček , 43. V. Polida ml. .
Hráči zápasu: D. Dumbrovský .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: RYŠLAVÝ Jaroslav - BROM Daniel (N), POLIDA Václav (N).