11.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. C, 2022-2023

--

--

Touškov nadělil Radnicím čtyřku

17

Papírově silnější soupeř utkání v Radnicích zvládl a oba poločasy vyhrál 2-0. Touškov tak napravil domácí prohru z minulého týdne a díky zisku tří bodů se posunul na na 4. místo. Radnice prohrály popáté v řadě a stále jsou poslední.

První poločas pro Touškov

Touškov vstoupil do utkání lépe a od úvodních minut byl pro soupeře nebezpečný. V 9. minutě hosté sehráli pěknou akci, na jejímž konci stál Hodek a vstřelil první gól zápasu. Radnicím se nedařila kombinace a v obranné fázi si počínaly nedůrazně, což hosté okamžitě trestali. V 31. minutě se v dobré pozici objevil hostující Havel a přesným zakončením přidal druhý gól Touškova. Hosté i po dvougólovém náskoku hráli aktivně a do konce poločasu mohli přidat ještě další góly, další šance ovšem neproměnili. Radničtí se v závěru dostali do jedné slibné příležitosti, ale ani oni branku nevstřelili. Ve 43. minutě ještě musel střídat domácí Šauer, kterého nahradil Buchanec. První poločas skončil 2-0 pro Touškov.

Hosté přidali další 2 góly

V druhé půlce měl herní převahu opět Touškov a bylo jen otázkou času, kdy zvýší vedení. Oba týmy ještě na začátku druhé 45 minutovky stihly vystřídat několik hráčů. V 65. minutě se hosté dočkali, když se pěknou střelou prosadil Trsek a přidal třetí gól. Touškov si hlídal pohodlný náskok a domácí tým prakticky nepouštěl do šancí. V 79. minutě po rychlé akci hostů skóroval Karbusický a definitivně tím stvrdil vítězství Touškova. Hosté napravili porážku z minulého kola a díky třem bodům se posunuli na průběžné 4. místo. Radnice prohrály páté utkání po sobě a dále zůstavají na posledním místě bez jediného vyhraného zápasu.