8.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

Další tvrdá rána pro Kralupy, na Kladně dostaly šest gólů

3. M. Šnobl , 8. L. Pospíšil , 29. M. Šnobl (p.) , 33. M. Blažek , 50. M. Šnobl , 53. L. Pospíšil - 25. S. Mařík (p.)
7

Kralupy se v minulém kole zmátořily z vysoké porážky 8:1 v Milíně a doma porazily rezervu Králova Dvora. Dnes přijely na horkou půdu do Kladna, jehož výkony nejsou také úplně ustálené. V probíhajícím ročníku měla kladenská rezerva před utkáním na kontě jednu remízu, dvě prohry a tři výhry. Po dnešním střetnutí s nováčkem se navýšil počet výher a poměrně rapidně i počet vstřelených branek v probíhající sezoně!

Čtyři góly v hostující síti

Kladenská rezerva zaznamenala skvělý vstup do utkání, jelikož se už po třech minutách hry dostala do vedení. Trefil se Matěj Šnobl.

Snový začátek pro domácí pokračoval a v 8. minutě to bylo už 2:0. Mezi střelce utkání se zapsal Lukáš Pospíšil.

Kralupům se podařilo odpovědět ve 25. minutě. Po ruce domácího Nolla proměnil nařízenou penaltu Stanislav Mařík. Hosté tak snížili znovu na rozdíl jediné branky.

Netrvalo to dlouho a pokutový kop byl odpískán i na druhé straně. Po faulu na autora úvodní branky utkání Šnobla si míč na značku penalty postavil on sám a přidal třetí branku utkání.

O čtyři minuty později to bylo už 4:1. Krásnou technickou střelou se prosadil Michal Blažek.

V závěru první půle mohl snížit znovu Mařík, kladenský Vokoun se ale blýskl skvělým zákrokem.

První poločas tak skončil výsledkem 4:1 pro domácí.

Další dvě branky domácích a dokonaný hattrick

Do druhé půle vstoupilo fantasticky znovu Kladno, které po pěti minutách vedlo už 5:1. Hattrick dokonal Matěj Šnobl.

Za tři minuty přidali domácí i šestý gól. Trefil se Lukáš Pospíšil.

Zápas se poté dohrával. Kladno hru kontrolovalo a Kralupům toho příliš nedovolovalo.

Utkání tak skončilo jednoznačně 6:1 pro domácí a kralupským se tak oživily nedávné vzpomínky z Milína.

SK Kladno B
Tomáš Abrham: Myslím si, že celý zápas jsme měli pod kontrolou. Důležité bylo to, že jsme proměňovali šance, které jsme si vytvořili, což nás v minulých zápasech trochu trápilo. Hosté byli zkušení, nás to ale bavilo a ty branky přišly. Když se proměňují šance, tak přichází hodně gólů. Fotbalem jsme se bavili a myslím, že i diváci byli spokojení. Bohužel pro hosty to bylo tak, že jsme si ten fotbal opravdu užívali. Za mě to bylo takové utkání, které mají trenéři rádi. Hraje se a padají hezké góly.

FK Kralupy 1901
David Hemr: Domácí nás od samého začátku přehrávali ve všech směrech. Jejich nejstaršímu hráči bylo dvacet dva let, takže si myslím, že zaslouženě zvítězilo dravé mládí.