6.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

--

Milín doma deklasoval nováčka z Kralup, pěti góly se blýskl Gabriel

8

Domácí Milín měl před utkáním na kontě dvě výhry a stejný počet proher. Jeho soupeř, Kralupy, na tom byl o něco lépe, jelikož ze čtyř zápasů dokázal tři zvítězit. Toto utkání se ale statistikám vymykalo, jelikož se zápas hrál na jednu branku, a to na tu kralupskou.

Tři branky domácích

Utkání bylo od samého začátku v režii domácích, kteří se do vedení dostali hned po dvou minutách hry. Po standardní situaci se prosadil Josef Obdržal.

Milínští si vypracovávali jednu šanci za druhou a svého soupeře k ničemu nepouštěli.

Druhou branku vstřelili domácí ve 25. minutě. Na 2:0 zvýšil Stanislav Gabriel.

Po půlhodině hry to bylo už 3:0 a byl to znovu Gabriel, který rozvlnil síť.

Po první půli tak Milín na domácí půdě vedl nad Kralupami 3:0.

Pět gólů domácích a hattrick Gabriela

Milínské střílení gólů ve druhé půli neustávalo.

V 59. minutě dokonal hattrick Stanislav Gabriel.

Domácí útočník neměl dost a v utkání stihl zaznamenat ještě další dva góly.

Kralupy se snažily, žádnou vyloženou příležitost si ale vypracovat nedokázaly.

Deset minut před koncem zvýšil už na 7:0 střídající Vondráček a v 89. minutě uzavřel skóre utkaní na 8:0 pro Milín vlastním gólem kralupský Culek.

TJ Ligmet Milín
Miroslav Obdržal: Před utkáním jsme k soupeři měli respekt, a do zápasu jsme tedy vstoupili koncentrovaně a hned po dvou minutách jsme se dostali do vedení. Když bych to měl shrnout, tak Kralupy měly v zápase jednu nebo dvě standardní situace, jinak asi nic víc. Po celý zápas jsme byli jasně lepší a soupeře jsme do ničeho nepustili. Podali jsme vynikající výkon a hráli jsme kombinační a technický fotbal, který se divákům musel líbit.

FK Kralupy 1901
Luboš Černý: V Milíně bylo všechno špatně, těžko se to vůbec komentuje. Nepředvedli jsme vůbec nic, nasazení, důraz, chuť hrát, to jsou věci, bez kterých nejde hrát fotbal ani ve III. třídě. Měli jsme sice hodně absencí, ale to vůbec neomlouvá ostudu, kterou jsme předvedli. Je to krutý návrat do reality, ale doufáme, že tato facka bude mít na další vývoj sezony jenom pozitivní vliv. Milín dominoval, byl ve všech směrech lepší a zaslouženě nás porazil 8:0.

J. Poplštein [-] - V. Šilhavý [-] , J. Obdržal [-] , L. Rom [-] , J. Kvída [-] - M. Zákoucký [-] (68. V. Vondrášek [-] ) , M. Malý [-] (78. R. Švehla [-] ) , L. Kunc [-] (70. P. Vondráček [-] ) , K. Soldát [-] , M. Pohořálek [-] - S. Gabriel [-] (84. M. Müller [-] )

K. Šídlo [-] - M. Houška [-] , R. Culek [-] , M. Uhlíř [-] , M. Krimlák [-] - J. Novotný [-] , D. Hemr [-] (48. P. Junek [-] ) , P. Hulinsky [-] (69. R. Kinter [-] ) , D. Neumann [-] , S. Mařík [-] - L. Krejza [-]

ŽK: 47. L. Kunc , 75. J. Obdržal - 40. D. Neumann , 85. P. Junek .