13.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

--

--

--

Jíloviště mělo na dosah bod, výhru Novému Strašecí ale v závěru vystřelil Podzemský

11

Nové Strašecí od změny trenéra ještě neprohrálo, a to se neměnilo ani po dnešním střetnutí s Jílovištěm. Už to vypadalo na remízu, pět minut před koncem ale zařídil novostrašeckým tříbodový zisk Martin Podzemský.

Po gólu na obou stranách v závěrečné pětiminutovce

Hra na balónu byla mezi oběma mužstvy od samého začátku vyrovnaná, více šancí bylo ale k vidění na straně Nového Strašecí.

Tomu se dlouho nedařilo vstřelit úvodní branku utkání, ve 40. minutě však střeleckou impotenci prolomil Patrik Svoboda. Domácí tak vedli 1:0.

Hosté však ještě před odchodem do kabin stačili odpovědět. Po přihrávce Soldáta a kličce brankáři Klímovi vyrovnal na 1:1 Václav Janoušek.

První půle tak skončila smírně 1:1.

Výhru domácím vystřelil Podzemský

Jíloviště ve druhém poločase značně zvedlo svůj výkon a svého soupeře začalo přehrávat.

Hosty mohl do vedení několikrát poslat Malý, a poté i Walter, brankář Klíma ale změnu skóre nedovolil.

Novostrašečtí hrozili především z brejkových situací, vyloženejší příležitost si ale dlouho vypracovat nedokázali.

Když už se zdálo, že zápas skončí remízou, měli domácí k dispozici přímý kop. K tomu se postavil Martin Podzemský a skrytou přízemní střelou vystřelil Novému Strašecí tři body.

TJ Sokol Nové Strašecí
Jan Mrázek: První poločas jsme byli jasně lepší, ale bohužel jsme nevyužili šance a ke konci poločasu jsme dostali branku. Druhý poločas už z naší strany tak dobrý nebyl. Soupeř dvakrát zahrozil, kdy nás podržel brankář Klíma a na konci se k nám přiklonilo štěstí.

TJ Jíloviště
Tomáš Šorna: Myslím si, že vyrovnaný zápas. Spíš si myslím, že jsme měli vyhrát my, ale když nedáme gól, tak vyhrát nemůžeme. Domácí to zvládli s jednoznačnou podporou arbitrů.

M. Klíma [-] - P. Svoboda [-] (84. L. Mrázek [-] ) , J. Trégr [-] , J. Gregor [-] , J. Sklenka [-] , M. Podzemský [-] , M. Erba [-] , J. Čech [-] , D. Mašek [-] , J. Šrédl [-] , P. Nováček [-]

D. Páleník [-] - D. Malý [-] , T. Šorna [-] , L. Soldát [-] , V. Janoušek [-] , O. Walter [-] (67. D. Vovk [-] ) , Š. Frank [-] , O. Vrabec [-] , H. Siegl [-] (84. F. Soucha [-] ) , A. Boruta [-] , J. Rajnoch [-]

ŽK: 80. O. Vrabec , 88. V. Janoušek .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: Svoboda Richard - JEŽEK Ondřej, STÁDNÍK Vladimír.