6.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. A, 2022-2023

--

Hra na jednu branku, Jíloviště doma nasázelo Nelahozevsi pět gólů!

13. O. Walter , 42. O. Walter , 50. O. Walter , 81. A. Boruta , 86. M. Wágner
8

Domácí Jíloviště v minulém kole kupilo v Kralupech jednu chybu za druhou a padlo v Olších jednoznačně 0:5. Dnes proti němu stál soupeř z Nelahozevsi, jehož výsledky jsou poměrně kolísavé. Prohra, dvě výhry, remíza. Dnešní utkání se hrálo prakticky na jednu branku a Jíloviště si po nepovedeném představení v Kralupech spravilo chuť.

Dva góly Waltera

Zápas byl od úvodního hvizdu jednoznačně v režii domácích, kteří udávali tempo hry a byli mnohem více na balónu.

Také si vytvářeli brankové příležitosti a jednu dokázali ve 13. minutě přetavit v gól. Po centru z rohového kopu, který prodloužil kapitán Šorna, se trefil Ondřej Walter.

Stejný muž zaznamenal i druhý gól utkání. Ve 42. minutě se Walter trefil po samostatném úniku na hostujícího Zavadila.

Poločas tak skončil za stavu 2:0 pro domácí fotbalisty.

Dokonaný hattrick a další tři góly domácích

Druhá půle byla identická s tou první. Jíloviště kontrolovalo hru a soupeře k ničemu nepouštělo.

Dynamo se snažilo o kontaktní gól, domácí branku ale ohrozit nedokázalo.

V 50. minutě dokonal hattrick z dorážky Ondřej Walter. Domácí tak vedli už 3:0.

Další dva góly ještě v posledních minutách přidali Boruta s Wágnerem, a Jíloviště tak v jednoznačném utkání přejelo Nelahozeves 5:0.

TJ Jíloviště
Tomáš Šorna: Bylo to jednoznačné, soupeř neohrozil naši bránu. Od nás kontrolovaný výsledek, nejdříve vedení 1:0, a poté gól do šatny na 2:0. Po poločase jsme v 50. minutě dali gól na 3:0, což nás uklidnilo a utkání se poté dohrávalo. Po delší době poklidný zápas.

TJ Dynamo Nelahozeves
Daniel Kaplan: K zápasu jsme přistoupili špatně a tím, jak utkání začalo, tak i skončilo. Domácí byli lepší a zaslouženě vyhráli 5:0. Výsledek je pro nás ještě celkem milosrdný.

D. Páleník [-] - O. Walter [-] , J. Rada [-] (72. M. Wágner [-] ) , A. Boruta [-] , F. Janoušek [-] , O. Vrabec [-] , J. Rajnoch [-] , D. Malý [-] (59. C. Golovko [-] ) , V. Janoušek [-] (84. L. Volf [-] ) , L. Soldát [-] , T. Šorna [-]

R. Zavadil [-] - M. Pekárek [-] , J. Kučera [-] , A. Janovský [-] (68. D. Kaplan [-] ) , J. Holý [-] (76. D. Astaloš [-] ) , D. Kulhánek [-] , D. Valda [-] , R. Kochman [-] , P. Dubský [-] , J. Vorel [-] , J. Emmer [-]

ŽK: 27. O. Vrabec - 80. J. Vorel .
Počet diváků: 90. Rozhodčí: Vlk Miroslav - ROTH Patrik, VAŇOUSEK Patrik.