10.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

Sousedovice jsou stále neporažené! Porážku si odnesl i Junior

40. F. Duba , 62. J. Šourek (p.) , 66. J. Hrach
25

Speciální zápas pro mnoho hráčů obou týmů. Do Sousedovic přijel ke šlágru kola B tým Junioru ze Strakonic. Junior ale vyhrál venku pouze jeden jediný zápas a hráči tak chtěli na hřišti Sousedovic tuto sérii zvrátit.

Vysoké tempo a fyzicky náročný fotbal. Tak by se dal popsat zápas už od první minuty a přes sto fanoušků si mohlo tuto podívanou jen a jen užívat. Brankáři drželi své týmy a tak až do 40. minuty byl stav vyrovnaný. Poté se ale k míči dostal Filip Duba a poslal domácí Sousedovice těsně před poločasem do vedení.

Druhý poločas přinesl branku mnohem rychleji, než ten první. V 62. minutě nařídil rozhodčí penaltu pro domácí a k té se postavil Josef Šourek. Ten jí s přehledem proměnil a domácí tak vedli už 2-0. Navíc za další čtyři minuty definitivně zlomil odpor hostů ze Strakonic kapitán Sousedovic Jan Hrach. Hosté se snažili aspoň snížit, ale branku vstřelit už nedokázali. Sousedovice tak vyhrály už desátý zápas z deseti možných a dál vévodí lize! Tentokrát to odnesly Strakonice.

FC Znakon Sousedovice
Radek Pintíř - trenér Sousedovic: Celý zápas jsme měli pod kontrolou, soupeře jsme přehráli, jen výše skóre mohlo být vyšší. Chválím tým za předvedenou hru.

FK Junior Strakonice B
Martin Linhart - trenér Junioru B: První poločas byl vyrovnaný dostali jsme hloupou branku. Ve druhé půli už nás Sousedovice přehráli ale nedali jsme jim nic zadarmo. Sousedovicím gratuluji k výhře ukázali velkou kvalitu.

T. Frýda [-] - J. Hrach [-] , D. Marcinko [-] , M. Křiváček [-] (46. D. Petráň [-] ) , J. Šourek [-] , M. Hromíř [-] (75. O. Rataj [-] ) , O. Vaněček [-] , Š. Fábera [-] , O. Šimek [-] , P. Masák [-] (63. D. Brož [-] ) , F. Duba [-]

L. Lízal [-] - O. Kafka [-] (62. A. Novotný [-] ) , D. Doležal [-] , V. Hozman [-] , D. Míčka [-] , D. Šefčík [-] , J. Máška [-] , R. Novák [-] , J. Baloušek [-] , V. Peroutka [-] , L. Šimák [-] (46. T. Bílý [-] )

ŽK: 30. J. Šourek - 31. L. Lízal , 88. T. Bílý .
Hráči zápasu: T. Frýda .
Počet diváků: 110. Rozhodčí: Křížek Danek - VÁVRA František (N), MOUDRÝ Zdeněk (N).