7.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2022-2023

--

--

Sousedovice nadělily bůra Dražejovu

30

V sobotu čekal Dražejov velice těžký úkol a to potvrdit nalezenou formu v zápase se Sousedovicemi, které letos neznají zatím soupeře.

A všechno začalo tak, jak by si i každý fanoušek průměrný představil. Sousedovice držely více míč na svých kopačkách a už v 17. minutě se prosadil Vaněček. Poté se hra vyrovnala, ale branku přidali těsně před poločasem opět domácí. Ve 39. minutě zvyšoval náskok na rozdíl dvou branek střelec Josef Šourek a ukončil gólový účet prvního poločasu.

Druhý poločas přinesl branku ještě rychleji, než první. Po devíti minutách se v 54. minutě prosadil Marcinko. O deset minut později už to bylo dokonce o čtyři branky, když se prosadil záložník Petráň. Sám Dominik Petráň přidal i pátou branku v 76. minutě a hosté tak obdrželi nepopulárního bůra. Žádná branka už do konce zápasu nepadla a domácí už ukořistili již sedmé vítězství ze sedmi zápasů a v příštím kole je čekají Hoštice. Dražejov naopak čeká Tatran, který budou chtít určitě porazit.

FC Znakon Sousedovice
Radek Pintíř - trenér: V průběhu zápasu jsme měli více ze hry a vypracovali si několik gólových šancí. Ne vždy jsme je však dokázali na nepříznivém terénu zakončit. I soupeř si po našich ojedinělých chybách v obraně vypracoval brankové zakončení, které však neproměnil. Nám se podařilo skóre navyšovat a zápas dotáhnout do vítězného konce.

T. Holý [-] - D. Petráň [-] , D. Marcinko [-] , J. Šourek [-] , M. Hromíř [-] , O. Vaněček [-] , Š. Fábera [-] , P. Masák [-] , O. Šimek [-] , L. Duba [-] (63. O. Rataj [-] ) , M. Křiváček [-]