11.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Mařatice konečně získali, alespoň bodík

0

Domácí Mařatice měli proti sobě dva těžké soupeře, jednak tým z Košíků a také hody. Hosté jeli získat určitě tři body, jelikož byli favoritem utkání.

Domácí šťastnější v koncovce

Domácí byli po hodech, které v Mařaticích od pátku probíhali, na první pohled „společensky“ unaveni a tak to byli Košíky, které měli nejen první poločas o něco navrch. Na první branku se, ale čekalo až do dvacáté třetí minuty. Překvapení všech ji vstřelili hosté. Autorem branky se stal Zdeněk Horák, jenž českým bodlem překvapil hostujícího brankáře Adama Ondrucha 1:0. Do konce prvního poločasu bylo k vidění mnoho šancí na obou dvou stranách, ale ke smutku všech zúčastněných už žádná další branka nepadla a tak se šlo do kabin ještě veseleji domácímu celku.

Spravedlivá remíza?

Druhý poločas začali aktivněji opět hosté, kteří vletěli jako vítr na svého soka a za krátkou chvilku se dočkali vyrovnání. V padesáté první minutě, střelec týmů Martin Večeřa, natáhl z velké dálky a nechytatelnou střelu vyrovnal stav utkání na 1:1.  Hosté v tu ránu byli na koni. Hýřili pohybem a bylo jen otázkou času, kdy padne druhá branka. To padla v šedesáté první minutě, kdy se ve skrumáži nejlépe zorientoval Radim Kočvara a doraženou střelou otočil výsledek utkání 1:2. Hosté byli nadále lepším týmem, vypracovali si několik vyložených šancí, které ale nedokázali zúročit. Proto čtvrt hodiny před koncem přišel trest, kdy po levé straně utekl domácí útočník Adam Janků a vyrovnal na konečných 2:2.

TJ Košíky
Vítězslav Kaštánek - trenér hostí:: "Bohužel posledních pár zápasů máme velkou marodku, scházíme se ve 13 lidech a to i já musím do dresu. Dnes třeba nastoupili 3 hráči, kteří k mistrovskému utkání nastoupili po x letech. Přesto jsme byli v utkání lepším týmem a je škoda, že se nám nepodařilo z Mařatic odvézt všechny body."

TJ Mařatice-Východ
R. Kuriál [-] - S. Zbořil [-] , L. Bída [-] , D. Vyorálek [-] - M. Širůčka [-] , A. Janků [-] , D. Jurčík [-] (46. P. Kubíček [-] ) - V. Tyl [-] , Z. Horák [-] (65. R. Kuchař [-] ) , A. Lukašík [-] , M. Mrva [-]

Místo: Mařatice. Počet diváků: 45. Rozhodčí: Polášek Tomáš - JIRÁSEK Dalibor (N), ŠURANSKÝ Ondřej (N).