Polášek Tomáš
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Nedachlebice - Dol.Němčí 2:0 (2:0) 08.10. 15:00 -
Koryčany - Staré Město 1:3 (1:2) 01.10. 15:00 -
Kroměříž B - Koryčany 6:1 (3:1) 20.08. 16:30 -
Šumice - Mladcová 4:3 (1:1) 07.05. 16:30 -
Těšnovice - Zborovice 0:0 (0:0) 23.04. 16:00 -
Val.Polanka - Juřinka 5:1 (4:1) 02.04. 13:30 -
Buchlovice - Újezdec 3:3 (2:0) 26.03. 15:00 -
Koryčany - Zborovice 3:5 (2:3) 23.10. 14:30 -
Kunovice - Nivnice 1:1 (1:1) 16.10. 10:15 -
Podlesí - Juřinka 4:3 (2:2) 25.09. 15:30 -
Holešov B - Ludkovice 7:0 (2:0) 18.09. 10:15 -
Hrachovec - Val.Příkazy 7:1 (3:0) 11.09. 16:00 -
Hrachovec - Val. Meziříčí B 11:3 (7:1) 28.08. 16:30 -
Kunovice - Újezdec 1:4 (1:3) 21.08. 10:15 -
Zlechov - Staré Město 1:3 (0:2) 14.08. 10:00 -
Nedachlebice - Zborovice 1:1 (0:0) 07.08. 17:00 -
Ludkovice - Chropyně 2:5 (0:2) 19.06. 17:00 -
Vlčnov - Jankovice 10:0 (4:0) 05.06. 17:00 -
Zlechov - Hluk 0:3 (0:2) 29.05. 10:00 -
Bojkovice - Fryšták 4:2 (3:2) 22.05. 16:30 -
Lužkovice - Chropyně 2:2 (1:1) 15.05. 16:30 -
Jankovice - Topolná 2:5 (0:3) 24.04. 16:00 -
Bylnice - Podlesí 1:4 (1:0) 17.04. 16:00 -
Holešov B - Březnice 2:0 (1:0) 17.04. 10:15 -
Těšnovice - Nedachlebice 0:0 (0:0) 10.04. 15:30 -
Příluky - Lidečko 3:0 (2:0) 03.04. 15:30 -
Vlčnov - Malenovice 4:4 (3:4) 24.10. 13:30 -
Jankovice - Vlčnov 11:2 (7:1) 17.10. 14:30 -
Brumov B - Dol.Bečva 1:5 (1:1) 10.10. 10:00 -
Louky - Mladcová 2:1 (2:0) 11.09. 15:30 -
Prostř.Bečva - Lidečko 2:2 (1:1) 05.09. 16:00 -
Kunovice - Nivnice 0:2 (0:0) 29.08. 10:15 -
Hor.Lideč - Val. Meziříčí B 5:1 (1:1) 14.08. 16:30 -
Jablůnka - Slavičín B 0:2 (0:0) 10.10. 15:00 -
Morkovice B - Staré Město 1:5 (1:4) 04.10. 15:00 -
Jankovice - O.N.Ves 2:7 (1:4) 13.09. 16:00 -
Slovácko C - Vlčnov 2:1p. (0:0) 06.09. 16:00 -
Tlumačov - Nedakonice 3:1 (2:0) 02.11. 13:30 -
Franc.Lhota - Halenkov 3:2 (1:2) 20.10. 14:30 -
Tečovice - Louky 4:3 (3:2) 19.10. 14:30 -
Chropyně - Holešov B 3:0 (1:0) 12.10. 15:00 -
Kostelec - Slavkov 6:1 (3:0) 06.10. 15:00 -
Uh. Ostroh - Havřice 4:1 (1:0) 22.09. 15:30 -
Lidečko - Poličná 0:3 (0:0) 15.09. 16:00 -
Louky - Kostelec 0:1p. (0:0) 14.09. 16:00 -
Chropyně - Luhačovice B 0:4 (0:2) 01.09. 16:00 -
Slovácko C - Nedakonice 5:0 (2:0) 18.08. 16:30 -
Ludkovice - Jankovice 2:1p. (0:1) 11.08. 17:00 -
Prlov - Semetín 4:0 (1:0) 09.06. 17:00 -
Chropyně - Tečovice 3:2 (2:0) 02.06. 17:00