2.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

--

--

I přes vyloučení nedalo Slovácko Ořechovu šanci k zisku alespoň bodu

0

Slovácko C přivítalo na svém hřišti tým z Ořechova a po vítězství v prvním kole rovněž na domácím hřišti chtělo získat další tři body.

I přes zbytečné vyloučení byli domácí v prvním poločase aktivnější

Od první minuty zatlačilo Slovácko soupeře na jeho polovinu hřiště a bylo jen otázkou času, kdy vstřelí úvodní branku utkání. Ve 23. minutě kopal Bučák trestný kop z 25 metrů – 1:0. V tlaku Slovácko přibrzdila 30. minuta, kdy byl za zbytečné oplácení vyloučen Uhlíř. Ve 33. minutě se opakovala situace před prvním gólem a Bučák zvýšil na 2:0.

Vyčkávací taktika přinesla úspěch

Ve druhém poločase se hosté chopili taktovky a domácí čekali na smrtící brejky. V 55. minutě však chyboval brankář Nemrava a hosté snížili na 2:1. Brejkových situací jsme se přeci jen dočkali v 77. minutě, kdy Vašek utěšenou střelou z 25 metrů zvýšil na 3:1 a v 83. minutě ho napodobil Balaštík – 4:1. Od té chvíle se zápas dohrál už jen z povinnosti. I přeto, že domácí tým hrál celou hodinu v deseti, bylo jeho vítězství naprosto zasloužené.

1. FC Slovácko C
Václav Chvojka - trenér: I přes zbytečné vyloučení už ve 30. minutě jsme byli jednoznačně lepším týmem. Jsem rád, že jsme zvládli vstup do soutěže a že máme ze dvou domácích utkání plný bodový zisk

V. Nemrava [-] - M. Remeš [-] , A. Balaštík [-] , T. David [-] (88. T. Blažek [-] ) , L. Paška [-] (32. M. Mareček [-] ) , V. Šišák [-] , D. Heger [-] (80. F. Abrhám [-] ) , O. Vašek [-] , R. Blažek [-] , M. Bučák [-] (76. F. Sánchez [-] ) , D. Uhlíř [-]

TJ Sokol Ořechov
S. Kuchař [-] - R. Trlida [-] , A. Zukič [-] , J. Šesták [-] (60. Z. Kuchař [-] ) , D. Váňa [-] , J. Hlaváč [-] (75. Z. Krys [-] ) , M. Bublík [-] (83. L. Sklenka [-] ) , M. Pavlíček [-] , M. Hlúpik [-] , J. Flašar [-] , P. Březina [-]

ŽK: 55. O. Vašek , 75. D. Heger , 80. M. Remeš , 87. M. Mareček - 28. M. Hlúpik , 60. J. Hlaváč , 74. J. Flašar . ČK: 29. D. Uhlíř .
Místo: Sady. Počet diváků: 80. Rozhodčí: MICHALEC Radek - HORÁK Zdeněk (N), ANDRÝSEK Zdeněk (N).