6.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

--

--

První tříbodová výhra Ostrožské Nové Vsi. Zasloužená.

0

Do Ostrožské Nové Vsi zavítal tým Zlechova, který v předchozím kole zaváhal na hřišti v Kunovicích. Domácí usilovali o první tříbodové vítězství, na které v dosavadním průběhu soutěže nedosáhli.

Aktivní domácí vstřelili pouze jednu branku

Zlechov přijel na půdu Ostrožské Nové Vsi s cílem bodovat a odvézt si tak alespoň nějaký bod z druhého po sobě hrajícího utkání na půdě soupeře. V průměrném utkání byli domácí v prvním poločase lepším mužstvem a ujali se už v 6.minutě vedení 1:0, když dal úvodní branku utkání Vlastimil Slezák. Na hosty se valil útok za útokem, ale domácí se předháněli v tom, kdo zahodí větší šanci. Některé své akce buď špatně zakončili, nebo je vychytal výborný brankář hostí Petr Drobisz, který hájí branku Zlechova. Do kabin se tedy odcházelo za stavu pouze 1:0 pro domácí a to díky jejich neschopnosti prosadit se v koncovce.

Změna Zlechovu nepomohla, domácí utkání rozhodli

Do druhého poločasu hosté vystřídali, provedli dvě změny a okamžitě to bylo na hře Zlechova vidět. Zlechov se dostal do utkání, vyrovnal hru, ale i přesto byli Novovešťané lepší a měli hru stále pod kontrolou. Hosté si v celém průběhu utkání nevytvořili žádnou vyloženou šanci. Domácí tak svou výhru potvrdili v 74.minutě Radkem Zálešákem, který zvyšoval na 2:0 a přinesl touto brankou klid do vlastních řad. Domácí si tak připsali do tabulky první tříbodovou výhru. Předchozí vítězství byla totiž dvoubodová a to díky vítězstvím, které Novovešťané získali po úspěšných pokutových kopech v utkáních, která skončila po devadesáti minutách remízami.

FK Ostrožská Nová Ves
A. Boček [-] - R. Zálešák [-] , M. Kreisl [-] , L. Franta [-] , V. Vávra [-] , M. Pokorný [-] , V. Slezák [-] (88. P. Lorenc [-] ) , D. Petratur [-] (81. J. Ťok [-] ) , M. Píštěk [-] (66. M. Herák [-] ) , R. Šálek [-] (90. T. Lorenc [-] ) , D. Jurásek [-]

SK Zlechov
P. Drobisz [-] - O. Machala [-] , T. Vaněk [-] , H. Vaněk [-] (46. M. Březina [-] ) , J. Kedra [-] , J. Kowalík [-] (58. J. Paška [-] ) , M. Kalmus [-] , P. Zajíc [-] (46. F. Mazůrek [-] ) , J. Kotek [-] , M. Kubiš [-] (88. J. Vendel [-] ) , M. Tománek [-]

ŽK: 32. T. Vaněk , 36. M. Tománek , 76. M. Kalmus .
Hráči zápasu: D. Petratur - P. Drobisz .
Místo: O.N.Ves. Počet diváků: 150. Rozhodčí: MICHALEC Radek - ZÁLEŠÁK Radek (N), MIKULA Radovan (N).