7.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

--

Tabulkoví sousedé se o body nedělili. Ostrožská Nová Ves si odvezla všechny tři body

58. P. Vlček (p.) - 49. V. Vávra (p.) , 80. R. Šálek
0

Utkání předcházelo uctění památky nedávno zesnulého sportovního hlasatele a funkcionáře Jaroslava Bočka.

Oslabení hosté nebyli horším týmem

V sedmém kole 1.B třídy se utkala mužstva ze spodní části tabulky. Domácí Jiskra byla na dvanácté příčce, celek Ostrožské Nové Vsi na příčce jedenácté. Utkání začalo oboustranným oťukáváním a patnáct minut se na hřišti nic mimořádného neudálo. A když už se začalo dík, tak to stálo za to. V 1.minutě dostal míč mezi hostující obránce Juráň a postupoval sám na gólmana hostí Bočka. Toho si obhodil a brankář jej fauloval. Následovala červená karta pro brankáře a trestný kop, který střídající brankář Václav Pěnčík s námahou kryl. Do konce poločasu se už důležitého nestalo a tak se do kabin odcházelo za bezbrankového stavu 0:0.

Hosté strhli vítězství na svou stranu

Druhý poločas byl oproti poločasu prvnímu mnohem zajímavější. Už ve 49.minutě dostal červenou kartu za hraní rukou v pokutovém území dpomácí Karel Doseděl a hosté se z penalty ujali vedení 0:1. Autorem proměněné penalty se stal Vojtěch Vávra. V 59.minutěměli domácí stejnou šanci k vyrovnání skóre. Pavel Vlček se rovněž nemýlil a bylo vyrovnáno. Tečku za zápasem udělal hostující Roman Šálek, který po chybě v obraně domácích vstřelil gól do prázdné branky. Hosté se ujali vedení 1:2. Ze závěrečného tlaku domácí nevytěžili nic, ba naopak v 89.minutě je zachránil golman Trubačík bravurním zákrokem.

JISKRA Staré Město
Roman Haša - asistent trenéra JISKRY Staré Město: Musím podotknout, že jsem s dnešním výkonem našeho mužstva velice nespokojený. Ztratili jsme na našem domácím hřišti další body, které budeme těžko nahánět na hřištích soupeřů.

FK Ostrožská Nová Ves
Martin Voráč - trenér Ostrožské Nové Vsi: Utkání ve Starém Městě pro náš nezačalo vůbec dobře, když nám v 15.minutě rozhodčí vyloučil brankáře Bočka za faul na pronikajícího hráče mimo trestné území. Do branky šel náhradník Vašek Pěnčík a můžeme říct, že si v průběhu celého utkání počínal velmi dobře. Ulevilo se nám vyloučením domácího hráče za hru rukou v pokutovém území a následným proměněním pokutového kopu. Odehráli jsme dobrý zápas a dovolím si tvrdit, že jsme byli lepším mužstvem.

L. Trubačík [-] - O. Hastík [-] , D. Melichárek [-] , M. Bělaška [-] (67. T. Műller [-] ) , J. Daťko [-] , P. Vlček [-] , P. Šmatelka [-] , K. Doseděl [-] , R. Juráň [-] (82. J. Maňásek [-] ) , M. Grebeň [-] , J. Žajdlík [-] (71. O. Svoboda [-] )

A. Boček [-] - E. Tvrdoň [-] (70. D. Petratur [-] ) , M. Herák [-] (15. V. Pěnčík [-] ) , M. Pokorný [-] , V. Slezák [-] , M. Píštěk [-] (87. P. Lorenc [-] ) , R. Šálek [-] , R. Zálešák [-] , D. Jurásek [-] , M. Kreisl [-] (90. J. Ťok [-] ) , V. Vávra [-]

ŽK: 67. J. Žajdlík , 80. R. Juráň . ČK: 49. K. Doseděl - 15. A. Boček .
Hráči zápasu: R. Zálešák .
Místo: Rybníček. Počet diváků: 80. Rozhodčí: POLAŠTÍK Josef - NĚMEC Jiří, OLŠA Viktor.