23.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

--

--

4

Na půdu Chotětova přijel ve formě hrající B-tým Kosmonos. Poslední vzájemné utkání mezi těmito dvěma celky skončilo 2:1 pro fotbalisty z Kosmonos. Domácí Chotětov jim tak dnes chtěl porážku z podzimní části sezóny vrátit.

Jedna branka v síti domácích fotbalistů

V prvních deseti minutách byli lepší domácí, kteří si dokázali vytvořit několik slibných příležitostí. Ve většině případech je však zastavil ofsajd a nebo faul za cenu žluté karty v podání fotbalistů Kosmonos.

Poté se hra vyrovnala a více šancí si začali vytvářet hosté, kteří se ve 31. minutě dostali do vedení. Po pěkné kombinaci se trefil Matěj Král.

Vesměs vyrovnaná první půle tak skončila 1:0 pro hostující celek.

Vyrovnávací branka v 90. minutě

Do druhého poločasu vstoupili výborně fotbalisté Kosmonos, kteří po dvou minutách hry navýšili svůj náskok. Střelou na zadní tyč se mezi střelce zapsal Aleš Kohout.

Hosté se nechali dvoubrankovým náskokem uchlácholit, a rázem bylo srovnáno.

Nejprve v 53. minutě snížil Ondřej Souček.

O dvě minuty později vyrovnal na 2:2 Pavel Beneš, který si po centru zpracoval balón a nikým nehlídaný zavěsil.

V 66. minutě si Kosmonsy vzaly vedení zpátky. Z přímého kopu vyslal tvrdou přízemní střelu autor úvodního gólu Matěj Král. Brankář nestihl zareagovat a hosté tak znovu vedli.

Když už se zdálo, že Kosmonosy na půdě Chotětova zvítězí, přišla standardní situace domácích, po které dokázal balón do sítě dotlačit Michal Rusiňák, který vyrovnal na 3:3.

Na góly bohaté utkání tak skončilo dělbou bodů.

SK Kosmonosy B
Martin Michalec: První remíza v sezóně. Dopředu hra z naší strany dobrá, vzadu jsme však nebyli důrazní, zejména při bránění standardních situací. Remíza 3:3 je dle mého názoru zasloužená.