15.kolo, Středočeský | 1.B třída sk. B, 2021-2022

--

--

--

6

Líbeznice dokázaly na jaře získat pouhé tři body a propadly se tak až na poslední místo tabulky. Navíc za celou sezónu inkasovaly bezkonkurenčně nejvíce branek. Po dnešním utkání s Chotětovem, který měl na jaře poměrně nevyvážené výkony, kterými si vysloužil v konečném součtu v tabulce 7. místo, se počet obdržených gólů zastavil na čísle 121.

Dvougólové vedení hostů za deset minut

Hosté na svého soupeře vlétli od samého začátku a po deseti minutách hry vedli 2:0. Nejprve se ve 4. minutě trefil Tomáš Koníček a v 9. minutě Michal Rusiňák.

Líbeznice pomerně hodně držely balón na kopačkách, jelikož jim ale chyběli prakticky všichni útočníci, do žádné pořádnější šance se v prvním poločase nedostaly.

Úvodní dějství tak díky dvěma brankám Chotětova v úvodních deseti minutách skončilo 2:0 pro hostující mužstvo.

Dvě penalty a dokonaný hattrick Koníčka

Z druhého poločasu neuběhlo ani pět minut a hosté vedli už o tři branky. Svůj druhý gól v utkání vstřelil Tomáš Koníček.

O deset minut později to bylo už 4:0. Tentokrát se trefil David Vtelenský.

Fotbalisté Líbeznic si oproti první půli dokázali vypracovat slibné příležitosti, ze kterých vyplynula penalta. Po faulu na Jiřího Zezulu zahrával pokutový kop Michal Kurucz, domácí fotbalista ale snížit nedokázal.

V 84. minutě přišla druhá penalta, tentokrát však pro Chotětov. Tomáš Koníček byl narozdíl od svého protihráče úspěšným exekutorem a brankou na 5:0 dokonal hattrick.

Hostující útočník přidal o dvě minuty později ještě svou čtvrtou branku zápasu a celkově 22. v sezóně.

Líbeznice se tak s uplynulou sezónou rozloučily vysokou porážkou 6:0, kterou schytaly od Chotětova.

Líbeznice
Ladislav Kurucz: Jsme rádi, že sezóna už končí. Doufáme, že přes léto se nám vrátí nějací zranění hráči a budeme se ctí hrát Okresní přebor, do kterého jsme se přihlásili.