16.kolo, Středočeský | 1.A třída sk. B, 2021-2022

Luštěnice vyloupily Čelákovice

1

Luštěnice zajížděly ke svému prvnímu jarnímu zápasu na půdu Čelákovic.

Fišer měl střeleckou formu

První poločas začaly aktivně Luštěnice a už v 8.minutě doklepl Fišer trestný kop Hůlky. Fišer hrající při chuti zachytil čelákovickou rozehrávku a zvyšuje vedení svého týmu na 2:0. Poté vystrčily drápky také čelakovičtí, kdy kanonýr Dalekorej trefil nejdříve tyč a poté ho vychytal brankář hostů.

Luštěnice pokračovaly v proměňování šancí i ve druhém poločase

Hosté hru ve druhém poločase kontrolovaly a přidali další branky. Po precizním centru Semeráka od lajny na zadní tyč proměnil z voleje Prisčák pod břevno - 3:0. Poté chyboval domácí brankář v rozehrávce, kterou využil Lada do prázdné branky a zvýšil skóre na 4:0. Zanedlouho čelákovičtí alespoň zmírnily debakl, kdy se prosadil Dalekorej po nedůrazu hostů před vápnem 4:1.

TJ Sokol Luštěnice
Lukáš Pleško, trenér: Čekal jsem, že na nás domácí vlétnou víc. Od prvního gólu jsme to měli pod kontrolou, v prvním poločase jsme je pustili do dvou šancí, ve druhém už kromě gólu do ničeho.

SK Union Čelákovice
J. Janda [-] - M. Arazim [-] , M. Rulíšek [-] (62. P. Bílek [-] ) , P. Pánek [-] , J. Dalekorej [-] , A. Hromas [-] (46. L. Haloun [-] ) , O. Kolovecký [-] (70. P. Nesládek [-] ) , J. Filip [-] (82. M. Pitrůn [-] ) , B. Vacek [-] , J. Mašek [-] , M. Kredba [-]

L. Pistor [-] - O. Fišer [-] , J. Lada [-] (79. T. Hrdlička [-] ) , J. Grus [-] (16. J. Semerák [-] ) , S. Hrynčuk [-] , T. Prisčák [-] , O. Mísař [-] , J. Grus [-] , M. Hůlka [-] , P. Pavlíček [-] , V. Horák [-]

ŽK: 75. L. Haloun , 83. J. Dalekorej .
Hráči zápasu: O. Fišer .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: REMENEC Lubomír - BRAUNŠVEIG Vojtěch, DVOŘÁK Martin.